Õpetajate ja töötajate tunnustamine

 

Koolisiseselt

Hea õpetaja tiitel – Leeve Eero (2003), Leelo Jaanimägi (2003), Naima Klitsner (2003), Eeva Laul (2003), Marge Lossmann (2003), Lea Peterson (2003), Maarja Pulk (2003), Natalia Melis (2004), Malle Vakepea (2004, 2013), Viivika Aguraiuja (2005), Silvi Klein (2005), Lii Leitmaa (2005), Gilbert Mandzolo (2005), Siiri Ernesaks (2006, 2012), Aivi Pail (2006), Kadri Pensa (2006), Ott Ojamets (2008), Eret Hünninen (2009, 2014), Marika Reinmann (2010), Siiri Mets (2011), Reet Tomusk (2011), Kaire Lõhek (2012), Eha Aare (2014), Eva Kalbus (2014), Liivi Kõss (2015), Gilbert Mandzolo (2015), Ahto Pahk  (2015), Marge Lossmann (2016), Anne Tiits (2016), Triin Viiron (2016)

Elutööpreemia – Kadri Pensa (2010), Ene Kasak (2011), Liina Tops (2012), Lea Peterson (2013), Helle Zimmer (2014), Tiina Laanemets (2015), Malle Vakepea (2016)

Kooli vaimuhoidja (juhtkonnalt) – Naima Klitsner (2004), Aime Kaarlep (2005), Krista Sillar (2006), Ene Kasak (2008), Ants Rebane (2011), Leeve Eero (2012), Merike Leitmäe (2013), Kristi Raava (2014), Heikki Silvet (2015), Eeva Laul (2016), Gilbert Mandzolo (2017)

Kooli vaimuhoidja (õpilasesinduselt) – Maarja Pulk (2006), Tiiu Niidas (2007), Malle Vakepea (2008), Piret Piikman (2011, 2014), Heikki Silvet (2012), Merilin Schults (2013), Kerstin Vessik (2015), Kristel Kubber (2016), Tõnis Veelmaa (2017)

Hea kolleeg – Leeve Eero (2009), Naima Klitsner (2010, 2012), Helle Zimmer (2011, 2014, 2017), Maris Ots (2013), Anne Almet (2015), Reet Tomusk (2016)

Hea töötaja – Anton Kusotškin (2003), Valentina Pissarenko (2003), Marko Sohard (2004), Ants Ivask (2005), Riina Maasalu (2005), Maris Ots (2005), Laine Veskis (2011, 2012), Viive Kullamaa (2013), ISS õuekoristajad (2014), Tatjana Mironova (2015), Eko Valdmets (2016), Urve Pihelgas (2017)

32-liste klubi – Ene Kasak (2003), Urve Lahesaar (2003), Aivi Pail (2003), Liina Tops (2003), Naima Klitsner (2004), Krista Sillar (2004), Kersti Taev (2004), Tiina Laanemets (2005), Marike Sirel (2005), Kadri Pensa (2007), Silvi Klein (2009), Malle Vakepea (2009), Natalia Melis (2011), Viivika Aguraiuja (2012), Helle Zimmer (2017)

 

Mustamäel

Mustamäe aasta õpetaja – Leeve Eero (2012), Leelo Jaanimägi (2014)

Mustamäe noor õpetaja – Heiki Haljasorg (2009), Eva Kalbus (2013)

Mustamäe hea koolitöötaja – Anton Kusotškin (2012)

Elutööpreemia – Ene Kasak (2015)

 

Tallinnas

Tallinna hea õpetaja – Viivika Aguraiuja (2001), Marge Lossmann (2001), Tiiu Niidas (2001), Heikki Silvet (2001)

Tallinna aasta õpetaja – Kaire Lõhek (1993), Liina Tops (1994), Lea Peterson (1998), Krista Sillar (1999), Siiri Ernesaks (2000), Viivika Aguraiuja (2002), Tiina Laanemets (2002), Juhan Kivirähk (2003), Lii Leitmaa (2003), Leeve Eero (2004), Eeva Laul (2005), Marge Lossmann (2006), Reet Tomusk (2014), Leelo Jaanimägi (2015), Eva Kalbus (2016)

Tallinna noor õpetaja – Ragnar Koemets (2013), Maarja Tinn (2014)

Tallinna e-õpetaja – Eeva Laul (2012)

Tallinna innovaatiline õpetaja – Kristi Raava (2013), Tõnis Veelmaa (2014)

 

Riiklikult

Aasta õpetaja – Lii Leitmaa (2007), Krista Sillar (2008)

vabariikliku konkursi “Eestimaa õpib ja tänab” Tallinna klassiõpetaja – Kaire Lõhek (2014)

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku aukiri – Heikki Silvet (2015)

Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi elutööpreemia laureaat – Naima Klitsner (2009)

Prantsusmaa Akadeemiliste Palmiokste orden – Gilbert Mandzolo (2015)

Lisatud: 15.10.2014, Viimati muudetud: 30.01.2017