Õpetajad

 
Eha Aare Eha.Aare@32kk.edu.ee eesti keel, kirjandus
Viivika Aguraiuja Viivika.Aguraiuja@32kk.edu.ee klassiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja
Marin Aleksejeva Marin.Aleksejeva@32kk.edu.ee kehaline kasvatus
Anne Almet Anne.Almet@32kk.edu.ee matemaatika
Rain Arro Rain.Arro@32kk.edu.ee majandusõpetus, ettevõtlusõpetus
Ülle Aviste Ylle.Aviste@32kk.edu.ee matemaatika
Jelena Baranova Jelena.Baranova@32kk.edu.ee vene keel
Kaie Belkov Kaie.Belkov@32kk.edu.ee klassiõpetaja
Thea Bernstein Thea.Bernstein@32kk.edu.ee inglise keel
Leeve Eero Leeve.Eero@32kk.edu.ee kunstiõpetus, kunstitehnikad
Birgit Elu Birgit.Elu@32kk.edu.ee inglise keel
Siiri Ernesaks Siiri.Ernesaks@32kk.edu.ee inimeseõpetus, loodusõpetus
Glorija Gilden Glorija.Gilden@32kk.edu.ee klassiõpetaja
Mikk Granström Mikk.Granstrom@32kk.edu.ee filmilugu
Eveli Habakuk Eveli.Habakuk@32kk.edu.ee geograafia
Ulla Herkel Ulla.Herkel@32kk.edu.ee ajalugu, ühiskonnaõpetus, maailma religioonid, usundiõpetus
Eret Hünninen Eret.Hynninen@32kk.edu.ee inglise keel, jooga
Katrin Fiona Ilves Fiona.Ilves@32kk.edu.ee inglise keel
Maarit Jõemägi Maarit.Joemagi@32kk.edu.ee ajalugu, ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus
Aime Kaarlep Aime.Kaarlep@32kk.edu.ee muusika, koorijuht
Eva Kalbus Eva.Kalbus@32kk.edu.ee teatriõpetus, draamaõpetus, lavaline eneseväljendus, ringijuht (näitering)
Kairi Kangur Kairi.Kangur@32kk.edu.ee geograafia, biloogia (lapsehoolduspuhkusel)
Ene Kasak Ene.Kasak@32kk.edu.ee saksa keel
Elle Kase Elle.Kase@32kk.edu.ee kehaline kasvatus
Siret Kesküla Siret.Keskyla@32kk.edu.ee klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
Krista Kiisler Krista.Kiisler@32kk.edu.ee bioloogia
Liina Kitt Liina.Kitt@32kk.edu.ee saksa keel, kultuuridevaheline kommunikatsioon, uurimistöö alused
Silvi Klein Silvi.Klein@32kk.edu.ee inglise keel
Nele Klopp Nele.Klopp@32kk.edu.ee klassiõpetaja, multimeedia, pikapäevarühma kasvataja
Ragnar Koemets Ragnar.Koemets@32kk.edu.ee riigikaitse, etikett
Leo Kruusing Leo.Kruusing@32kk.edu.ee tehnoloogiaõpetus
Kristel Kubber Kristel.Kubber@32kk.edu.ee uurimistöö alused
Laivi Kundla Laivi.Kundla@32kk.edu.ee klassiõpetaja
Liivi Kõss Liivi.Koss@32kk.edu.ee matemaatika
Else Mare Lagerspetz   graafiline disain
Eeva Laul Eeva.Laul@32kk.edu.ee õpiabiõpetaja
Janne Levo Janne.Levo@32kk.edu.ee eesti keel, kirjandus (lapsehoolduspuhkusel)
Annika Linnas   kujutav geomeetria – joonestamine
Marge Lossmann Marge.Lossmann@32kk.edu.ee klassiõpetaja, multimeedia
Kaire Lõhek Kaire.Lohek@32kk.edu.ee klassiõpetaja, draamaõpetus
Kaire Lõhmus Kaire.Lohmus@32kk.edu.ee keemia
Toomas Lõhmuste Toomas.Lohmuste@32kk.edu.ee teatriõpetus
Gilbert Mandzolo Gilbert.Mandzolo@32kk.edu.ee prantsuse keel
Maarja Merigan Maarja.Merigan@32kk.edu.ee eesti keel, kirjandus
Siiri Mets Siiri.Mets@32kk.edu.ee kehaline kasvatus
Maila Midri Maila.Midri@32kk.edu.ee inglise keel
Marge Monko Marge.Monko@32kk.edu.ee visuaalne kommunikatsioon, fotograafia
Anu Mõttus Anu.Mottus@32kk.edu.ee eesti keel, kirjandus
Tiiu Niidas Tiiu.Niidas@32kk.edu.ee füüsika
Ellen Orover Ellen.Orover@32kk.edu.ee vene keel
Ahto Pahk Ahto.Pahk@32kk.edu.ee õiguse alused
Katrin Parve Katrin.Parve@32kk.edu.ee matemaatika
Lea Peterson Lea.Peterson@32kk.edu.ee geograafia
Marika Peterson Marika.Peterson@32kk.edu.ee klassiõpetaja, multimeedia
Ülo Pikkov   animatsioon
Svetlana Põdder Svetlana.Podder@32kk.edu.ee inimeseõpetus
Kristi Raava Kristi.Raava@32kk.edu.ee psühholoogia
Meelis Raiend Meelis.Raiend@32kk.edu.ee kehaline kasvatus
Mariell Raisma Mariell.Raisma@32kk.edu.ee ajakirjandusõpetus, multimeedia
Kaili Ranne Kaili.Ranne@32kk.edu.ee eesti keel, kirjandus
Kai Rei-Pikajago Kai.Rei-Pikajago@32kk.edu.ee muusika, koorijuht
Indrek Reinbok Indrek.Reinbok@32kk.edu.ee kehaline kasvatus
Riina Riistop Riina.Riistop@32kk.edu.ee muusika, koorijuht
Kaspar Rumm Kaspar.Rumm@32kk.edu.ee filmi-ja videoõpetus, multimeedia praktikum
Mariliis Saarniit Mariliis.Saarniit@32kk.edu.ee klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
Aarne Silas Aarne.Silas@32kk.edu.ee füüsika, loodusõpetus
Jürgen Soo Jyrgen.Soo@32kk.edu.ee kehaline kasvatus
Anne-Loore Sundja   graafiline disain
Helle Zimmer Helle.Zimmer@32kk.edu.ee vene keel
Angela Talvi Angela.Talvi@32kk.edu.ee matemaatika
Nele Tamson Nele.Tamson@32kk.edu.ee eesti keel, kirjandus
Kadri Tasane Kadri.Tasane@32kk.edu.ee klassiõpetaja, ringijuht (meisterdamine)
Edith Tatar Edith.Tatar@32kk.edu.ee klassiõpetaja, kehaline kasvatus
Anne Tiits Anne.Tiits@32kk.edu.ee klassiõpetaja, matemaatika, multimeedia
Maarja Tinn Maarja.Tinn@32kk.edu.ee ajalugu, ühiskonnaõpetus, filosoofia
Ilmar Tomusk Ilmar.Tomusk@32kk.edu.ee loovkirjutamine
Reet Tomusk Reet.Tomusk@32kk.edu.ee inglise keel, rahvusvahelised inglise keele testid
Alisija Tšekada Alisija.Tsekada@32kk.edu.ee vene keel
Allar Tui Allar.Tui@32kk.edu.ee ajalugu, ühiskonnaõpetus, ajalooteadus, filosoofia
Ingrid Tuksam Ingrid.Tuksam@32kk.edu.ee inglise keel, kaasaegne tants
Piret Vacht Piret.Vacht@32kk.edu.ee keskkonnaõpetus
Elis Vaher Elis.Vaher@32kk.edu.ee väikeklassi õpetaja
Malle Vakepea Malle.Vakepea@32kk.edu.ee matemaatika
Maret Varblas Maret.Varblas@32kk.edu.ee eesti keel, kirjandus
Tõnis Veelmaa Tonis.Veelmaa@32kk.edu.ee matemaatika
Tiina Veldi Tiina.Veldi@32kk.edu.ee käsitöö ja kodundus
Kerstin Vessik Kerstin.Vessik@32kk.edu.ee karjääriõpetus
Triin Viiron Triin.Viiron@32kk.edu.ee ajalugu, Tallinna ajalugu
Kadi Vonk Kadi.Vonk@32kk.edu.ee inglise keel
Tiiu Üksik Tiiu.Yksik@32kk.edu.ee eesti keel, kirjandus, pikapäevarühma õpetaja, ringijuht (rahvatants)

Lisatud: 16.01.2011, Viimati muudetud: 10.01.2017