Algklasside perepäev 2. septembril

 

Head lapsevanemad!

Sügisene Tallinna 32. Keskkooli perepäev, mis korraldatakse 1.-4. klassidele, toimub 2. septembril koolistaadionil. Perepäeva eesmärk on propageerida liikumist ja tervislikke eluviise ning hoida fookust sellel, et lapsed ja nende emad ning isad veedaksid lõbusalt ühiselt aega. Seega on osalema oodatud kõik lapsed koos vanematega ning ka õpetajad.

Ajakava
12:00 Kogunemine staadionil, 1.-2. klassid
12:10 Spordiprogramm
13:50 Piknik (piknikualal võimalik olla kuni 14:50-ni)
14:00 Kogunemine staadionil, 3.-4. klassid
14:10 Spordiprorgamm
15:50 Piknik (piknikualal võimalik olla kuni 16:50-ni)

Programm
1. Spordiprogramm:
– Ühine soojendusvõimlemine
– Rahvajooks “Kõik liiguvad”
– Takistusraja läbimine
– Jalgpall
– Lapsekandmine
– Liikumismängud (“Politsei ja pätt”, “Sabakull”)
– Köievedu
2. Piknik
3. Ühisfoto tegemine

Igal osalejal tuleb selga panna spordiriided. Soovitame kaasa võtta joogivett!

Seoses piknikuga on meil palve ja üleskutse, mille kohaselt tuleks igal lapsel valmistada ühiselt lähedastega piknikukorv, mis tuleks perepäevale kaasa võtta. Piknikukorv koosnegu nö suupistetest (nii soolased kui ka magusad). Eesmärk on jääda võimalikult tervislikuks ja looduslähedaseks. Meie üheks hüüdlauseks on perepäeval “Suu magusaks ilma suhkruta”.

Kohapeal on iga klassi kohta üks suurem laud või lett, kuhu kõik piknikukorvid kokku kogutakse. Kui spordiprogramm on lõppenud, kogunetakse ühiselt laudade juurde, et keha kinnitada. Ühtlasi on siis kõikidel võimalik kaaslastega lähemalt tuttavaks saada ja piknikukorvis olevaid suupisteid üksteisega jagada.

NB!

Perepäeval on võimalik jooksvalt garderoobe ja pesemisruume kasutada. Siinjuures tuleks kaasa võtta ka sisejalanõud, sest vihma korral korraldatakse sündmus siseruumides (spordiprogramm võimlas ja piknik klassiruumides).

Seoses teetöödega Kiili tänaval ja selle vahetusläheduses on ligipääs kooli territooriumile raskendatud, seega ka parkimine. Lähimad parklad on näiteks Maxima poe või Mustamäe Keskuse kõrval. Soovitame võimalusel tulla jala või ühistranspordiga.

Meelis Raiend