Suvekoolis kohtusid verinoored gümnasistid

 

28. augustil 2017 leidis aset alustavate 10. klasside õpilaste suvekool. 141-st uuest gümnasistist oli kohal 129 ehk siis 91,5%. 

Päeva avas direktor Maarja Merigan, misjärel  tutvuti oma uute klassikaaslaste ja klassijuhatajaga. Seejärel 30-minutilised motivatsioonitunnid, kuidas gümnaasiumis ellu jääda. 47. lennu õpilastele jagasid asjalikke soovitusi kooli vilistlased Kairi Kivirähk, Karl Piirits, Carmen Kask, Greete Nippolainen ja huvijuht Kristel Kubber.

Pärast klassipiknikku jätkasime ühisfotode ja tutvusmismängudega. Osaliste positiivse tagasiside pälvis tantsuõpetaja Tiiu Ükskiku eestvedamisel toimunud ühistants, kus senised karujaladki rõõmsalt ühes taktis tantsu vihtusid. Viimaseks tegevuseks oli ligi kahetunnine seikluslik orienteerumine, mille käigus tuli koolimaja eri paigus olnud punktides ülesandeid lahendada. Ülesannete käigus loodi kooliteemalisi luuletusi; arututati, mida võiks kolme aasta jooksul lennuga ühiselt ette võtta; tehti külakuhja, lahendati meeskonnatöö väljakutseid, jäädvustati temaatilisi fotosid, lahendati sümbolkirja ja nii edasi.
Tagasiside noortelt oli väga positiivne ja lennu esimesest ühissündmusest oldi vaimustuses. Jätkame kindlasti ka järgmistel aastatel, et uutel gümnasistidel sujuks kooli sisseelamine ladusalt.

Suvekooli korraldasid huvijuht Kristel Kubber ja õppealajuhataja Kerstin Vessik.

Suur tänu tundide läbiviijatele, kes nädal enne kooli olid valmis vapralt abistama!
Suur tänu ka õpilaste aktiivile, kes oma suvepuhkusel leidsid mahti uusi õpilasi vastu võtma tulla!

Vaata pilte galeriis: [LINK]