Hüppa üle oma varju – Töövarjupäev 2017

 

16. novembril toimus Töövarjupäev, millest tänavu võttis meie koolist osa 29 gümnasisti. Töövarjupäeva raames külastati erinevaid ettevõteid ja asutusi, nagu Swedbank, Eesti Rahvusringhääling, aktsiaselts Kalev, Eesti Ajaloomuuseum, Politsei- ja Piirivalveamet, Tallinna Vangla, Rakvere teater, lisaks haiglad, ülikoolid, reklaamiagentuurid jne.

Aitäh kõigile, kes meie noortele oma ametit ja organisatsiooni tutvustasid!

Varjutajad jagavad peagi nähtut-kuuldut klassides, seega töövarjupäeva mõju ja vastukaja on laiahaardelisem kui osalejate arv.

Töövarjupäev on Junior Achievement Eesti karjäärialane programm, mille käigus on gümnaasiumiõpilastel võimalus poole tööpäeva vältel heita pilk oma ala spetsialisti päristöö olemusse. Igal aastal võtab projektist osa umbes 3000 õpilast ning seega sama palju ettevõtjaid ja oma ala spetsialiste. Lähemalt saab Töövarjupäeva taustast lugeda siit: [LINK]

Fotol meie kooli 40. lennu vilistlane Jaune Kimmel, keda käisid varjutamas mitmed õpilased üle Eesti, sh praegune 11. klassi teatrisuuna õpilane Sander Etverk.