Tallinna 32. Keskkoolis toimus ÜRO minisimulatsioon

 

Reedel, 09. märtsil 2018 toimus koostöös MTÜ Mondoga meie koolis ÜRO minisimulatsioon, mis viidi läbi inglise keeles. Meie koolist võtsid osa 10. klassist Jan Robert Janson, Geethe-Grislyn Ütt, Gerda-Liis Nurmjõe, Reemus Tõniste, Robert Kuusk ja Lennart Mathias Männik ning 12. klassist Paula Kägu. Lisaks meie koolile oli osalejaid Vanalinna Hariduskolleegiumist, Tallinna Tehnikagümnaasiumist, Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumist, Tallinna Pae Gümnaasiumist, Jüri Gümnaasiumist ja Noarootsi Gümnaasiumist.

Õpilased tegelesid päeva vältel kahe teemaga, millega oli võimalik ka eelnevalt tutvuda. Teemadeks olid:
”ADDRESSING THE ISSUE OF VIOLENCE AGAINST WOMEN AND CHILDREN”

”ADDRESSING THE ISSUE OF MEDIA ACCOUNTABILITY”

ÜRO minisimulatsioonid toimuvad veel 13.03.2018 Tartumaal Ülenurme Gümnaasiumis ja 14.03.2018 Narva Soldino Gümnaasiumis.

Silmapaistvamatel ja aktiivsematel osalejatel on võimalus esindada Eestit rahvusvahelisel ÜRO simulatsioonil, mis toimub 24.-26. aprillil Jüri Gümnaasiumis.

Hoiame enda õpilastele pöialt!