Ettelugemise päev meie koolis juba 15. korda

 

18. oktoobril toimus taas ettelugemispäev meie kõigis algklassides. Traditsiooni jätkumisele panid seekord õla alla huvitava esinemisega 11.d klassi õpilased Mari, Birgit, Gaida, Hanna, Sirli, Gerda, Markus, Robert ja Lennart. Selle aasta teema oli „Kus hundist räägitakse”, pühendades seekordse ettelugemise päeva rahvuslooma valimisele.

Päeva alustuseks tegi 11.d klassi lugejatele oma prooviesinemise Lauren Braun 4.c klassist, et suunduda edasi meie kooli esindama Tallinna 4. klasside ettelugemise võistlusel. Laurenil tuli Andrus Kivirähki raamatust „Kaka ja kevad“ pärit lõbus hundilugu väga hästi välja ja lugu leidis kuulajate hulgas sooja vastuvõtu.  Lauren pälvis võistlusel ka eripreemia kõlava ja ilmeks lugemise eest.

Siis suundusid üheteistkümnendikud klassidesse lugema. Hetked Jack Londoni, Ilmar Tomuski ja Jaak Kõdari õpetlike hundilugudega ei jätnud külmaks kedagi. Rahule jäid nii väikesed kuulajad kui ka suured ettelugejad.
 
Suur aitäh korraldajale raamatukoguhoidjale Merike Leitmäele, asjaosalistele õpilastele ja tähelepanelikele kuulajatele-kaasamõtlejatele!
 
[GALERII]
 
Uute lugemisteni!