WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_kodukas_terms AS t INNER JOIN wp_kodukas_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') ORDER BY t.name ASC

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_options`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_options`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_options`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_1.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfLiveTrafficHuman`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfLiveTrafficHuman`

Selgusid Tallinna parimad Koidulaulikud | Tallinna 32. Keskkool

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_kodukas_terms AS t INNER JOIN wp_kodukas_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_kodukas_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('post_tag') AND tr.object_id IN (42273) ORDER BY t.name ASC

 
 

Selgusid Tallinna parimad Koidulaulikud

 

29. novembril 2018 toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses vabariikliku etluskonkursi “Koidulauliku valgel” rohkearvuline Tallinna eelvoor 5.-12. klassi õpilastele. Žürii koosseisus Margus Konnula (Contra), Jaak Urmet (Wimberg) ja Jaanus Vaiksoo valisid välja parimad etlejad.

5.-9. klasside arvestuses anti välja üks eripreemia ja kolm laureaadi tiitlit, millest kaks tulid meie kooli: Marie Urvik (6. klass, juhendaja Maarja Merigan), Timo Lipp (8. klass, juhendaja Eva Kalbus).

Gümnaasiumiastmes valiti välja samuti kolm laureaati ja üks eripreemia pälvija. Laureaadiks sai meie koolis juba legendaarne etleja Aaron Thor Härm (10. klass, juhendaja Maret Varblas).

Tallinna linna esindavad 12. detsembril 2018 Pärnus toimuval XXII üleriigilisel noorte etluskonkursil “Koidulauliku valgel” meie Timo Lipp ja Romi Leen Niimann (6. klass, Vanalinna Hariduskolleegium).

Palju õnne ja okas kurku, Timo!

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_kodukas_terms AS t INNER JOIN wp_kodukas_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_kodukas_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (42273) ORDER BY t.name ASC

Uncategorized on December 2, 2018