Selgusid Tallinna parimad Koidulaulikud

 

29. novembril 2018 toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses vabariikliku etluskonkursi “Koidulauliku valgel” rohkearvuline Tallinna eelvoor 5.-12. klassi õpilastele. Žürii koosseisus Margus Konnula (Contra), Jaak Urmet (Wimberg) ja Jaanus Vaiksoo valisid välja parimad etlejad.

5.-9. klasside arvestuses anti välja üks eripreemia ja kolm laureaadi tiitlit, millest kaks tulid meie kooli: Marie Urvik (6. klass, juhendaja Maarja Merigan), Timo Lipp (8. klass, juhendaja Eva Kalbus).

Gümnaasiumiastmes valiti välja samuti kolm laureaati ja üks eripreemia pälvija. Laureaadiks sai meie koolis juba legendaarne etleja Aaron Thor Härm (10. klass, juhendaja Maret Varblas).

Tallinna linna esindavad 12. detsembril 2018 Pärnus toimuval XXII üleriigilisel noorte etluskonkursil “Koidulauliku valgel” meie Timo Lipp ja Romi Leen Niimann (6. klass, Vanalinna Hariduskolleegium).

Palju õnne ja okas kurku, Timo!