Koolielu

Tunnustamine

Tublid aktivistid

Meie kooli näo ja maine kujundab suuresti ka kooli mitmekülgne ja tunnustatud huvitegevus. 

Huvitegevuse kõrgeima tunnustuse – ASENDAMATU – lõi kooli huvijuht Kristel Kubber 2014. aastal. Sellega kiidetakse kuni kahte õpilast aastas väga suure ja meeldejääva panuse eest kooli huvitegevuses.

 

Huvitegevuse ASENDAMATUD:

2022 - Deimo Lahtvee

2021 - Brigita Eva Varrak

2020 - Lennart Mathias Männik ja Kaur Hendrikson

2019 – Ketrin Kastehein ja Marcus Ellervee

2018 – Antero Noor ja Johan Pastarus

2017 – Greete Nippolainen ja Kertu Sõerd

2016 – Tõnis Kuus ja Janar Männistu

2015 – Kauro Tafitšuk

2014 – Joonas Piirits 

 

Tublid AKTIVISTID:

2022

Aasta noorteparlamendiliige: Mari-Liis Lember (8.b)

Aasta Aktiivikad: Evaliis Läll (10.b), Maris Koppel (11.d)

Aktiivi aasta sõber: lapsevanem Margus Veer

Aasta Spordivaimud: Lisette Taube (12.d), Leelo Sepp (11.b), Karl Robert Kuusk (11.b), Deimo Lahtvee (12.a), Adelle Ader (12.c)

49. lennu aasta Aktiivikad: Kevin Roosileht (12.b), Marcus Veer (12.c), Madis Paumets (12.b), Helena Angela Kiisler (12.d), Paula Puu (12.c), Kettreen Vinkel (12.c), Anete-Elisabeth Luukas (12.d), Astrid Näälik (12.d), Brianna Alexandra Berens (12.c), Helis Ilumäe (12.d)

 

2021

Kooli 48. lennu ja Aktiivi 7. lennu AASTA AKTIIVIKAD: Ron Jonas Verlin, Mia Piir, Marleen Prükkel, Annaliisa Alla, Helga Ehrenbusch, Viktoria Jefimova

AASTA AKTIIVIKAD: Anete-Elisabeth Luukas ja Brianna Berens

AKTIIVI AASTA SÕBER: Aaron Thor Härm

Noorteparlamendi AASTA TEGIJA: Merlin-Melany Minnik

Õpilasesinduse AASTA TEGIJA: Mirjam Maasalu

2020

Kooli 48. lennu ja Aktiivi 7. lennu AASTA AKTIIVIKAD: Kirke Mardim, Tom Tristan Kidron, Kaimar Tauri Tamm, Eliisabel Jõela, Birgit Tomson, Sirli Vahter

AASTA AKTIIVIKAS: Kevin Roosileht

AKTIIVI AASTA SÕBER: haldusjuht Freddi Nuum

AASTA NOORTEPARLAMENDI LIIGE: Karoliine Hirmat

AASTA ÕPILASESINDUSE LIIGE: Jan Robet Janson

2019

Kooli 46. lennu ja Aktiivi 5. lennu AASTA AKTIIVIKAD: Doreen Mägi, Johanna Mauer, Rene Raidmaa, Anette Mozessov ja Ralf Schneider

AASTA AKTIIVIKAD: Kaur Hendrikson 11.c ja Kaimar Tauri Tamm 11.c

AASTA ÕPILASESINDAJA: Jan Robert Janson 11.a

AASTA NOORTEPARLAMENDI LIIGE: Mirjam Maasalu 8.a

AKTIIVI AASTA SÕBRAD: õpetaja Maret Varblas ja IT-juht Margus Laanemäe

AASTA SPORDIVAIMUD: Annika Saaring 11.c, Anette Mozessov 12.c ja Anet Õunpuu 12.c

AASTA SPORDIVAIMUSTUSED: Marilin Lõhmus 11.b, Kaimar Tauri Tamm 11.c ja Marii Piksar 12.b

2018

AASTA AKTIIVIKAD: Ralf Schneider 11.D ja Ketrin Kastehein 11.B 

45. LENNU AKTIVISTID: Markus Rosin, Talvi Raamat, Adele Tölpt, Katriin Rebeca Selirand

AASTA ÕPILASESINDAJA – Lennart Mathias Männik 

AKTIIVI AASTA SÕBER – Jürgen Vainola 11.C

AASTA SPORDIVAIMUD – Monika Sööt, Talvi Raamat ja Sandra Soans

Tallinna noor kultuuritegija on Antero Noor

 2017

Noorteparlamendi AASTA AKTIVIST: Mattias Nurga 

Õpilasesinduse ja Aktiivi AASTA AKTIVIST: Rene Raidmaa 

Tallinna noor kultuuritegija on Getter Marmor