Koolielu

Õpilasesindus ja Noorteparlament

Meie õpilasesinduse leiad Facebookist

Õpilasesinduse põhimäärus

Õpilasesindusse (ÕE) kuuluvad 9.-12. klasside klassivanemad, kes hoolitsevad selle eest, et õpilaste hääl oleks koolis esindatud ning koolimurede ja –rõõmudega tegeletud.

ÕE president Mirjam Maasalu 11.A

Noorteparlamenti (NP) kuuluvad 5.-8. klasside klassivanemad ja teised soovijad, kes arutavad nende sihtgruppi puudutavaid küsimusi ja korraldavad sündmusi 1.-6. klassidele. Noorteparlament korraldab koostöös Spordivaimuga iga koolipäev aktiivseid vahetunde.

Noorteparlamendi juht on Mari-Liis Lember 8.B

Kaks kuni kolm korda aastas kohtuvad ÕE, NP ja Aktiivi juhid kooli juhtkonnaga, et ühiselt arutada erinevate teemade, parenduskohtade ja projektide osas.

Kirjuta meile:
Õpilasesindus: esindus@32kk.edu.ee