Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Õppetöö Huvitegevus Muu

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
Kevad 2020(5)
01märts-juuli
Õpilastööde näitus galeriis: valikaine "Mood ja tekstiil"

02märts
11. klassi lõputööde esitamine

04märts
Varukatsed tulevaste 10. klasside õpilastele


Sügis 2020(6)
Kevad 2021(9)
12veebruar
Matemaatikaalane võistlus "Meie kool läbi aegade"

Matemaatika on mõne inimese jaoks väga raske, mõni oskab seda aga täiesti vabalt ja peab vaevu mõtlema, kuidas mingeid ülesandeid lahendada. Selleks, et ta enam ei oleks nii raske ja pakuks elus ka rõõmu, õpetatakse koolis kõigile usinasti matemaatikat. Selleks, et teada saada, kellel matemaatika lihtsam on ja kes kõige nutikamad on, korraldatakse pidevalt erinevaid konkursse, kõige nutikamate välja selgitamiseks. Mõnel osalevad vaid mõned lapsed, teistel aga pea kõik. Kooli aastapäeva puhul teeme ühe konkursi, kus kõik saavad osaleda, olenemata matemaatika perioodi hindest või ka armastusest matemaatika vastu. Terve klass osaleb, parimatele saab osaks muidugi tunnustus ja kindlasti ka auhind. Osalejateks on 4.-6. klasside õpilased. Viktoriin on individuaalne, see tähendab, et igaüks võistleb enda eest. Mis tähendab, et ka kogu au, hiilgus ja auhind kuuluvad sellele isikule. Viktoriin toimub 12.02.2021 matemaatika tunnis. Kui juhtub, et sel päeval matemaatika tundi ei ole, siis kas veidi varem või veidi hiljem. Kuna viktoriin on seotud 32. Keskkooliga, siis on ka ülesanded seotud selle kooliga. 

Matemaatikavõistluse eestvedaja on õpetaja Signe Veelmaa

Sulge

Hea vilistlane, õpilane ja õpetaja! 2021. aasta sügisel ilmub kooli juubeliraamat. Kui soovid, et sinu vahva lugu 32. keskkoolist elaks edasi raamatukaante vahel, pane see kirja.

Tallinna 32. Keskkool saab peagi 50-aastaseks ja sellega seoses ootame Sinu koolimälestusi. Mis seostub Sul 32. Keskkooliga? Mis kool see on, „keset Mustamäge, mille rahvas täis on imeväge?“

Kas mäletad, milline nägi välja toonane tavaline koolipäev ja millised olid pidupäevad? Milline oli viimane pahandus, mis Sa koolis korda saatsid? Kas Sul on meeles Sinu esimene kooliaegne armastus? Ootame Sinu meenutusi neist ja veel paljudest muudest kooliaegsetest seikadest. Pane need kirja vabas vormis ning saada aadressile juubeliraamat@32kk.edu.ee

 

Kirjuta meile oma ere meenutus või pikem lugu kooliajast. Lugusid ootame nii õpilastelt, õpetajatelt-töötajatelt kui vilistlastelt. Lugusid võidakse kasutada kooli juubelikontserdil ja väljaannetes.

 

Lugusid ootame 2. märtsiks ehk kooli esimese direktori Harri Kelderi sünniaastapäevaks.

Lisa kirjale oma nimi ja seos kooliga (klass, vilistlane, lapsevanem, õpetaja) ning oma kontaktid (e-post, telefon).

Samuti võid vastata erinevatele kooliaega puudutavatele küsimustele juubeliraamatu üleskutse veebivormi kaudu. Lisa kindlasti juurde oma nimi, lend ja õppesuund (kallak).

 

Juubeliraamatu töörühma eestvedaja on õpetaja Triin Viiron

Sulge

12märts
Algklasside omaloomingukonkurss "Meie kooli lood"

Selle aasta emakeelenädalal toimub algklassides omaloomingukonkurss „Meie kooli lood“, mis on pühendatud meie kooli 50. sünnipäevale. Eesmärgiks on suurendada õpilaste huvi kirjutamise vastu, arendada kirjalikku kõnet ning talletada lugusid oma koolist. 

Kõik lapsed kirjutavad ühe jutu, lühijutu, näidendi, valmi, muinasjutu, luuletuse või mõnes muus žanris loo A4 joonelisele paberile ning oma loo ilmestamiseks palume lisaks joonistada juurde pildi teisele A4 suurusele valgele paberile. Lugu peab olema seotud meie kooliga (tegelased ja sündmused seotud Tallinna 32.Keskkooliga). 

 

Kirjutada võib vabalt valitud teemal. Toome välja mõned näited, millest võib loo kirjutada.

- Meenutuslood: „ Esimene koolipäev“, „ Minu sõbrad“, „ Minu koolilugu“, „ Talvine suusamatk klassiga“, „ Ekskursioon loomaaeda“, „Minu tore klass“ jne

- Rõõmulood: „ Minu kallis kool“, „Rõõmuga kooli“, „Minu hea kool“, „Minu hea õpetaja“ jne

- Arutelulood: „ Viiskümmned sõna oma koolile“, „Meie kool viiekümne aasta pärast“, „Mis minu kooli juures mulle meeldib“, „ Mida kinkida koolile?“ jne

- Muinas- või imelood: „Tallinna 32. Keskkooli saladus“, „ Salapärane öö Tallinna 32. Keskkoolis“, „ Kolm soovi“, „ Seitse sõpra meie koolis“, „ Kurjam ja Nurjam Tallinna 32. Keskkoolis“ jne

- Luuletused, näidendid ja valmid vmv žanris kirjutatud lood on samuti väga oodatud.

 

Mõned näpunäited loo kirjutamiseks. Hea loo kirjutamise soovitused:

1. Tee kindlaks, millest on soov ja huvi kirjutada. Teema valik on oluline, sest siis on ka teistel seda põnev lugeda.

2. Kes on loo tegelased? Iseloom, välimus, ning roll sinu loos.

3. Täpsusta loo koht ja aeg. Kirjuta lugu ühes ajas ( minevikus, tulevikus või olevikus).

4. Kogu mõtteid ja tee mõttekaart, millele kirjuta kõik oma mõtted.

5. Nüüd reasta oma mõtted loogilises järjekorras üheks tervikuks.

6. Lugu koosneb kolmest põhiosast – sissejuhatus, sisu, lõppsõna. Sissejuhatus juhatab loo sisse, annab lühikese ülevaate, kus hakkab tegevus toimuma. Loo sisu on peamine tekst, kus toimuvad erinevad tegevused. Lõppsõna võtab kogu loo kokku. Kõik loo osad kirjutatakse taandridadega (sellega võiksid arvestada 3.- 4. klasside lapsed).

7. Nüüd on aeg kirjutada mustand (paber, millel saad teha veel parandusi).

8. Loe lugu mitu korda läbi.

9. Kirjuta lugu ilusa käekirjaga puhtale joonelisele paberile.

 

Valmis töö vii hiljemalt 12. märtsiks klassijuhataja kätte. Klassis valitakse välja üks võidulugu. Võitja saab 17. märtsil aukirja ja kingituse. Võidutööd paneme üles esimese korruse stendile. Iga klassi kolm parimat tööd saab klassijuhataja 26. märtsil saata konkureerima kooli kirjutamisvõistlusele. 

 

Igast klassi parimad tööd paneme kokku algklasside kogumikku – algklasside omaloomingukonkurss „ Meie kooli lood“. Kogumiku lugudega saab tutvuda ja neid lugeda kooli raamatukogus.

Kutsume kõiki kirjutama lugusid oma armsale koolile! Lennukaid mõtteid!

 

Algklasside emakeelnädala ja omaloomingukonkursi eestvedajad on õpetajad Kaire Lõhek ja Marika Peterson.

Sulge

Pikaajalise traditsioonina on koolis eesti keele ja kultuuri ainekomisjoni eestvedamisel toimunud mälumäng Kultuuritaip. Kultuuritaibul osalevad 8.-12. klasside kolmeliikmelised meeskonnad. Õpilastele pakub igal aastal konkurentsi ka õpetajate esindus.

Kokku saadakse koolis või virtuaalselt kord kuus kindlal vahetunnil, et mõõtu võtta kultuurialastes teadmistes ja välja selgitada, kes pääsevad maikuus toimuvasse finaali. Ülevaade turniiritabelist ning iga vooru küsimustest ja õigetest jõuab vahetult kooli kodulehele ja listidesse. Õppeaasta lõpus selguvad aasta kõige kultuuritaibukamad, keda ootavad ka temaatilised auhinnad.

Kultuuritaibu idee sündis 2009. aastal emakeeleõpetajal ja gümnaasiumi õppealajuhatajal Kerstin Vessikul, kellelt pärineb ka Kultuuritaibu moto "Tark tormab Kultuuritaibule!". Kooli juubeliaastal on käsil Kultuuritaibu 12. hooaeg, kus igas voorus tuleb tänavustel võistlejatel vastus anda ka ühele-kahele meie kooliga seotud küsimusele.

2021. aastal Kultuuritaibus esitatud nn juubeliaasta küsimused-vastused:
Kultuuriloolane ja pedagoogikateadlane Loone Ots räägib oma mälestusteraamatus "Mustamäe valss" (2012) noorte elust 1970ndate aastate Mustamäel. Muuhulgas kirjeldab Ots ka seda, kuidas ta oma ema käest füüsiliselt karistada sai. Tema ema Rita Kaust on olnud modelliks skulptuurile "Tütarlaps kausiga" (1964), mille autor on skulptor Juta Eskel (1927-2017). Nii Loone Ots kui ka Juta Eskel on seotud meie kooliga. Kuidas? Nimetage vähemalt üks seos.
Vastus: Meie kooli hoovis on Juta Eskeli skulptuur “Silm”. Loone Ots on meie koolis lapsevanema rollis. Loone Ots tõi sel sügisel (2020) meie teatriõpilastega lavale näitetüki “Üle seitsme mere”. Eesti keele õpetaja Anu Mõttus ja Loone Ots on klassiõed.
Millise meie kooli vilistlase teosest on pärit see katkend: "Siis vaatas isa tühje moosipurke. Ja siis vaatas ta uhiuut hõbedast videomakki, mille alumisest vasakust nurgast voolas välja peenike punane nire ja mille tagant tõusis nüüd juba paksu sinist suitsu. Siis läks isa korraks näost valgeks, siis roheliseks ja kohe punaseks, Vollile tundus, et isa on nagu valgusfoor. Ainuke asi, mida isa pärast pikali kukkumist veel öelda suutis, oli üks sõna..."?
Vastus: Ilmar Tomuski lasteraamatust "Tere, Volli!".
Mille poolest on eriline igal aastal jaanuarikuu viimane reede?
Vastus: Siis tähistame koolis alati oma kooli päeva.

Sulge

22.-26. märtsil on kooli juubeli temaatiline teatrinädal. 

Sulge

26märts
Kirjutamisvõistlus 2021 “Minu 32. keskkool”

Kõik on kutsutud osalema kooli kirjutamisvõistlusele!

 

Seitsmendat aastat toimuva võistluse teema: “Minu 32. keskkool”. Kirjuta kooliga seotud juhtumist, sündmusest, mälestusest. Millestki, mis on jäänud meelde
Žanr vali ise (nt luuletus, proosapala, näidend, mõistujutt, muinasjutt, anekdoot, valm jne)

 

Töö esitamise tähtaeg 26. märts 2021. 
Võitjad tehakse teatavaks 26. aprillil!

Eesmärgid: suurendada huvi kirjutamise vastu; talletada mäletamistväärivaid lugusid koolist; tähistada kooli 50. sünnipäeva. 

Tingimused: 

 

1. töö esita oma kirjandusõpetajale, kes laeb selle 26. märtsiks kirjutamisvõistluse Drive`i keskkonda. 

2. Tööle pane varjunimi.

 

Kirjutamisvõistluse eestvedaja on õpetaja Eva Kalbus.

Sulge

09juuni
Algklasside matk "Kool kingib kaardi ja kompassi"

9. juunil matkab kogu algklassipere. Matk algab kell 9.00. Matk, mis on pühendatud meie kooli juubelile, kannab nime "Kool kingib kaardi ja kompassi". Nimi on tuletatud Tallinna 32. Keskkooli motost. 
Algklassid matkavad kokku 50 km. Iga klass eraldi matkab 3,57 km kaugusele. Klassid alustavad kooli aia äärest ja liiguvad eri suundadesse. Kaardile tekivad lõpuks kiired, päikese kujutis. Lõpp-punktis tehakse ühine foto, millelt võib näha, kus klassil täitus 3,57 km.

Sulge


Alustavatele 10. klassidele ühine stardipäev klassi, lennu ja kooliga tutvumiseks.

Sulge
Sügis 2021(34)

Õppeaasta avaaktused koolimaja ees koolihoovis. Samal päeval on kõigil klassidel ka klassijuhatajatund ehk oma klassi tund.

Sulge

Traditsioonilise sportliku perepäeva asemel toimub tänavu algkooli spordipäev.

Sulge

09september
Rahvusvahelise C1 inglise keele eksami CEPT eeltest

Huvilistel abiturientidel rahvusvahelise C1 inglise keele eksami sügissessiooni CEPT eeltest.

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 1. voor.

Sulge

15september
Matemaatika tasemetöö 4. klassis

Matemaatika tasemetöö 4. klassides.

Sulge

16september
Matemaatika e-tasemetöö 7. klassis

Matemaatika e-tasemetöö 7. klassides.

Sulge

16september
Multimeediaklasside väljasõit Lihulasse

Gümnaasiumi C klasside ehk multimeediaklasside väljasõit Lihulasse, et osaleda Matsalu loodusfilmide festivali noorteprogrammis.

Sulge

16september
Ajalooklassid Vabamus ajarännakul

Gümnaasiumi A klassid ehk ajalooklassid Vabamus, et osa saada Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäevale pühendatud ajarännakust.

Sulge

17september
Gümnaasiumi lõputöö teema ja juhendaja registreerimise tähtaeg

11. klassidel gümnaasiumi lõputöö (uurimistöö / praktiline töö) teema ja juhendaja registreerimise tähtaeg.

Sulge

21september
Loodusvaldkonna e-tasemetöö 10. klassis

Loodusvaldkonna e-tasemetöö 10. klassides.

Sulge

24september
Üleilmne kliimastreik Vabaduse väljakul

Huviliste õpilaste osavõtt Vabaduse väljakul toimuvast üleilmsest kliimastreigist.

Sulge

Heategevusnädal algklassides (1.-4. klassis).

Sulge

30september
Eesti keele e-tasemetöö 7. klassis

Eesti keele e-tasemetöö 7. klassides.

Sulge

Rahvusvahelise muusikapäeva tähistamine.

Sulge

01oktoober
Gümnaasiumi lõputööde 1. kollokvium

11. klassidel gümnaasiumi lõputööde 1. kollokvium.

Sulge

Õpetajate päeva tähistamine.

Sulge

06oktoober
Loodusõpetuse tasemetöö 4. klassis

Loodusõpetuse tasemetöö 4. klassides.

Sulge

Kohalike omavalitsuste valmiste eel valimisdebatt koolis.

Sulge

08oktoober
Õiglase kaubanduse koolitus

Huvilistele õpilastele õiglase kaubanduse koolitus "Kakaotöötuba" MTÜ Mondolt.

Sulge

1. klassid külastavad Liikluslinnakut.

Sulge

11oktoober
Inglise keele e-tasemetöö 7. klassis

Inglise keele e-tasemetöö 7. klassides.

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 2. voor.

Sulge

Möödunud õppeaastal riigikaitse teooriakursuse läbinud õpilastel riigikaitse välilaager.

Sulge

22oktoober
Põhikoolis õppekäikude päev

Põhikoolis (1.-9. klassides) õppekäikude päev.

Sulge

29oktoober
Eesti keele tasemetöö 4. klassis

Eesti keele tasemetöö 4. klassides.

Sulge

08-12
november
Loominguline väljakutse "Minu soovid oma koolile"

Kooli juubeliaasta puhul inglise keele aineõpetuses loominguline väljakutse "Minu soovid oma koolile".

Sulge

Maailmapäev "Väärtuslik toit" algklassides (1.-4. klassis).

Sulge

Maailmapäev "Väärtuslik toit" põhikoolis (5.-9. klassis).

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 3. voor.

Sulge

Maailmapäev "Väärtuslik toit" gümnaasiumis (10.-12. klassis).

Sulge

19november
Filosoofiapäeva tähistamine

Filosoofiapäeva tähistamine gümnaasiumiastmes.

Sulge

22-26
november
Mõttemängude veebiolümpiaadi 1. etapp

Mõttemängude veebiolümpiaadi 1. etapp.

Sulge

25-26
november
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 4.-6. klassides.

Sulge

26november
Kodanikupäeva tähistamine

Kodanikupäeva tähistamine põhikoolis.

Sulge
Talv 2022(26)
07detsember
Bioloogiaolümpiaadi koolivoor

Bioloogiaolümpiaadi koolivoor 6.-12. klassides.

Sulge

09detsember
Loovtöö esitamise tähtaeg

8. klassidel loovtöö juhendajale esitamise tähtaeg.

Sulge

Keemiaolümpiaadi koolivoor 8.-11. klassides.

Sulge

13detsember
11.d teatriõpilaste luulekava esmaettekanne

Betti Alveri luulekonkursiks valminud ja Viivi Luige loomingust inspireeritud 11.d teatriõpilaste luulelavastuse "Hääl(h)ing" esmaettekanne. Juhendaja õpetaja Toomas Lõhmuste.

Sulge

Ülekoolilise kultuurialase mälumänguturniiri Kultuuritaip 4. voor.

Sulge

15detsember
Gümnaasiumi lõputööde 2. kollokvium

11. klassidel gümnaasiumi lõputööde 2. kollokvium.

Sulge

5.-7. klassides NUPUTA võistluse koolivoor.

Sulge

11-12
jaanuar
11. klassidel gümnaasiumi lõputööde projektipäev

11. klassidel gümnaasiumi lõputööde vormistamiseks projektipäev koolis: 11.a ja 11.b 12.01.22, 11.c ja 11.d 11.01.22.

Sulge

13jaanuar
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor

Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 7.-12. klassides.

Sulge

8. klassidel loovtööde esitlemised.

Sulge

17-21
jaanuar
Mõttemängude veebiolümpiaadi 2. etapp

 

Mõttemängude veebiolümpiaadi 2. etapp.

Sulge

Ülekooliline talispordinädal.

Sulge

17jaanuar
Füüsikaolümpiaadi koolivoor

Füüsikaolümpiaadi koolivoor 8.-12. klassides.

Sulge

19-20
jaanuar
Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor koolis

Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor koolis 5.-12. klassil.

Sulge

19jaanuar
Vabariikliku õpilasetlejate konkursi koolivoor

Vabariikliku õpilasetlejate konkursi koolivoor 1.-12. klassi õpilasetlejatele.

Sulge

20jaanuar
12. klassidel eksamitele registreerimise tähtaeg

12. klassidel riigieksamitele ja koolieksamitele registreerimise tähtaeg.

Sulge

25jaanuar
Geograafiaolümpiaadi koolivoor

Geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-12. klassides.

Sulge

27jaanuar
Inglise keele kooliolümpiaad

Inglise keele kooliolümpiaad 7.-9. klassidele.

Sulge

28jaanuar
Käsitöö ja tehnoloogia õpilastööde näitus

31jaanuar
Vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvooru video esitamise tähtaeg

Vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvooru video esitamise tähtaeg.

Tulemused selguvad ja žürii kohtub osalejatega 3. veebruaril Zoomis.

Sulge

01veebruar
11. klassidel lõputöö juhendajale esitamise tähtaeg

11. klassidel lõputöö juhendajale esitamise tähtaeg.

Sulge

01veebruar
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor koolis

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor koolis 7.-12. klassidel.

Sulge

14-18
veebruar
Mõttemängude veebiolümpiaadi 3. etapp.

Mõttemängude veebiolümpiaadi 3. etapp.

Sulge

18veebruar
12. klassil eesti keele proovieksam

12. klassidel eesti keele proovieksam.

Sulge

23veebruar
Eesti Vabariigi 104. aastapäeva tähistamine

Distantsõppepäev: põhikoolis ainealased lõiminguprojektid, gümnaasiumis tunniplaani järgi.

Sulge
Kevad 2022(30)
01märts
Tulevastele 10. klassidele sisseastumiskatsed

Tulevastele 10. klassidele sisseastumiskatsed: kirjalikud testid (eesti keel, matemaatika, inglise keel).

Sulge

07-11
märts
Spelling Bee inglise keele ainetundides

Spelling Bee võistlus 4.-6. klasside inglise keele ainetundides.

Sulge

07märts
11. klassidel lõputööde kaitsmiseks esitamise tähtaeg

11. klassidel lõputööde kaitsmiseks esitamise tähtaeg.

Sulge

Emakeelenädal 1.-4. klassides.

Sulge

14märts
Emakeelepäeva ja pii-päeva tähistamine

Emakeelepäeva ja pii-päeva tähistamine 5.-12. klassides.

Sulge

17märts
Nuputamisvõistlus KÄNGURU

Nuputamisvõistlus KÄNGURU.

Sulge

21-25
märts
Mõttemängude veebiolümpiaadi 4. etapp

 

Mõttemängude veebiolümpiaadi 4. etapp.

Sulge

Ülekooliline teatrinädal.

Sulge

Rahvusvahelise veepäeva tähistamine.

Sulge

Tagurpidipäev algkoolis.

Sulge

Traditsiooniline ajalookonverents, seekord teemal "Kaitse".

Sulge

05aprill
9. klassidel eesti keele proovieksam

9. klassidel eesti keele proovieksam.

Sulge

Looduse netiviktoriin 1.-4. klassides.

Sulge

18aprill
12. klassil matemaatika proovieksam

12. klassidel matemaatika proovieksam.

Sulge

19aprill
Gümnaasiumi lõputööde kaitsmine

11. klassidel gümnaasiumi lõputööde kaitsmine.

Sulge

Ülekoolilised Shakespeare'i päevad.

Sulge

9.-11. klassidel noortekonverents @32.

Sulge

12. klassidel eesti keele riigieksam.

Sulge

03mai
Inglise keele riigieksam (kirjalik)

12. klassidel inglise keele kirjalik riigieksam.

Sulge

04-09
mai
Inglise keele riigieksam (suuline)

12. klassidel inglise keele suuline riigieksam.

Sulge

04mai
9. klassil matemaatika proovieksam

9. klassidel matemaatika proovieksam.

Sulge

Ülekooliline juubelinädal: https://www.32kk.edu.ee/uudised/tallinna-32-keskkooli-juubelinadal-9-15-mai-2022

Sulge

Ülekooliline juubelinädal.

Sulge

17mai
7. klassil üleminekueksam

7. klassidel üleminekueksam.

Sulge

18mai
Gümnaasiumi lõputööde järelkaitsmine

11. klassidel gümnaasiumi lõputööde järelkaitsmine.

Sulge

20mai
Õuesõppe- ja distantsõppepäev.

1.-4. klassil õuesõppepäev, 5.-11. klassil distantsõppepäev.

Sulge

12. klassidel matemaatika riigieksamid.

Sulge

26mai
Gümnaasiumi lõputööde 1. kollokvium

10. klassidel gümnaasiumi lõputööde 1. kollokvium.

Sulge

1.-4. klassidel teadusnädal.

Sulge

9. klassidel eesti keele lõpueksam.

Sulge
Suvi 2022(7)

12. klassil multimeedia koolieksam.

Sulge

9. klassidel matemaatika lõpueksam.

Sulge

12. klassidel koolieksamid: ajalugu-õigus, keskkonnaõpetus, humanitaaria.

Sulge

9. klassidel valikeksamid.

Sulge

17-20
juuni
Järeleksamid ja järelkaitsmised

12. ja 9. klassidel järeleksamid. 11. klassidel järelkaitsmised.

Sulge

Pidulikud lõpuaktused koolihoovis: 9. klassidel, 12. klassidel.

Sulge

Alustavate 10. klasside suvekool: esimene klassijuhatajatund, avatud tunnid, ühispiknik, tutvumismängud. Samal päeval saab raamatukogust kätte õpikud.

Sulge
Sügis 2022(18)

Õppeaasta avaaktused koos president Kersti Kaljulaidiga.

Sulge

02-09
september
Rahvusvahelise C1 inglise keele eksami CEPT eeltest

15september
Demokraatiapäeva tähistamine 6. klassidega

19-22
september
Matemaatika tasemetöö 4. ja 7. klassides


22september
Gümnaasiumi C klasside väljasõit Lihulasse kliimapäevale #teemaaasta

26-27
september
Eesti keele tasemetöö 4. ja 7. klassides

26-30
september
Algklasside heategevusnädal: annetuste kogumine Toidupangale

30september
9. klassidele koolitus "Iga pidu saab ükskord otsa"

03oktoober
Rahvusvahelise muusikapäeva tähistamine


07-08
oktoober
Gümnaasiumi A klasside väljasõit Narva
20oktoober
Virtuaalreaalsuse rändeteemaline õpituba "Muusikalaud"

21oktoober
Algkoolis ja põhikoolis õppekäikude päev

21oktoober
Külas Seiklejate Vennaskonna vabatahtlik: inimõigustest külalistunnid
Talv 2023(30)
31oktoober
"Euroopa Liidu unikaalne aasta" - paneeldiskussioon Klen Jääratsiga

14-18
november
Orienteerumisnädal, sh ööorienteerumine

14november
Isadepäeva ettevõtmised algklassides

16november
Ülekooliline distantsõppepäev

17november
Gümnaasiumi inglise keele olümpiaadi koolivoor

21-25
november
Mõttemängude veebiolümpiaadi I etapp

23-24
november
Matasõprade võistluse koolivoor 4.-6. klassidele

25november
Kodanikupäeva tähistamine: Riigikogu külastus

26november
Rahvusvahelise C1 inglise keele kirjalik eksam

26november
Rahvusvahelise C1 inglise keele kirjalik eksam

26november
Rahvusvahelise C1 inglise keele kirjalik eksam

28-02
november-detsember
Maailmanädal fookusteemaga "Elurikkus" #teemaaasta

30november
11. klassidel lõputööde II kollokvium

30november
Rahvusvaheline online inglise keele võistlus Best in English 9.-12. klassidele

02-19
detsember
Rahvusvahelise C1 inglise keele eksami CEPT eeltest

07detsember
Bioloogiaolümpiaadi koolivoor


16detsember
Päkapikuküla, sh Spordivaimu Kingivabrik

19detsember
Nuputa võistluse koolivoor 5.-7. klassidele

12-13
jaanuar
11. klassidel üks tunnivaba päev lõputööde vormistamiseks

12jaanuar
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor 7.-12. klassile

13jaanuar
Loovtööde festival 7. ja 8. klassidele

13jaanuar
Distantsõppepäev 1.-6. klassidele ja 9. klassidele

16-20
jaanuar
Mõttemängude veebiolümpiaadi II etapp

16jaanuar
Füüsikaolümpiaadi koolivoor 8.-12. klassile

18jaanuar
Vabariikliku etluskonkursi koolivoor

19jaanuar
Inglise keele kooliolümpiaad 7.-9. klassile

24jaanuar
Geograafiaolümpiaadi koolivoor 7.-12. klassile

27jaanuar
Käsitöö, tehnoloogia ja kunsti õpilastööde näitus

Talv 2023
täna, 31.jaanuar
31jaanuar
Emakeeleolümpiaadi koolivoor 7.-12. klassile

01veebruar
Vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna voor


20-22
veebruar
Energialoengud: tuumaenergia, tuuleenergia, päikeseenergia #teemaaasta


20veebruar
Elurikkuseteemalise fotokonkursi väljakuulutamine #teemaaasta

02märts
Tulevaste 10. klasside õpilaste kirjalikud sisseastumistestid
Kevad 2023
08märts
Varukatsed (kirjalikud testid) tulevaste 10. klasside õpilastele14-17
märts
Spelling Bee klassivoorud 3.-6. klassides

14märts
Emakeelepäeva tähistamine põhikoolis ja gümnaasiumis
22märts
Rahvusvahelise veepäeva tähistamine #teemaaasta

25märts
Rahvusvahelise C1 inglise keele kirjalik eksam


06aprill
Alg- ja põhikoolis õppeaineid lõimiv projektipäev #teemaaasta


11aprill
12.a õppesuuna koolieksam: ajalookonverents02mai
Elurikkuseteemalise fotokonkursi näituse avamine #teemaaasta

02mai
Inglise keele kirjalik riigieksam 12. klassidel

03-05
mai
Inglise keele suuline riigieksam 12. klassidel17mai
Laia ja kitsa matemaatika riigieksam 12. klassidel

17mai
Algkoolil õuesõppepäev, põhikoolil ja gümnaasiumil distantsõppepäev


25mai
11. klassidel lõputööde järelkaitsmine

01juuni
12.c multimeedia koolieksam: meediaprojektide avalikud esitlused


06juuni
Tublide tunnustamine: põhikool, gümnaasium, lapsevanemad, sponsorid
Suvi 2023
16juuni
12. klassil koolieksamite järeleksamid

16juuni
11. klassi lõputööde järelkaitsmised


19juuni
Tulevaste 1. klassi õpilaste kooliküpsusvestlused

Kell 12.00 - 9. klassid Kell 16.00 - 12. klassid
Sulge