Uudised

1. klassid harisid end veeohutuse teemal 18. november kool


17. novembril said meie kooli 1. klasside õpilased osa Päästeameti läbiviidud veeohutuse koolitusest. Merlin Peettamm Põhja päästekeskuse ennetusbüroost arutas lastega, kuidas käituda veekogude ääres ja veekeskustes ning kuidas osutada abi ohtlikus olukorras. Üle vaadati ka päästevestid ja lapsed said teada, mille järgi endale päästevesti valida.

Suur tänu sõbralikule ja targale Merlinile väga vajaliku ja hariva päeva eest!

17. novembril said meie kooli 1. klasside õpilased osa Päästeameti läbiviidud veeohutuse koolitusest. Merlin Peettamm Põhja päästekeskuse ennetusbüroost arutas lastega, kuidas käituda veekogude ääres ja veekeskustes ning kuidas osutada abi ohtlikus olukorras. Üle vaadati ka päästevestid ja lapsed said teada, mille järgi endale päästevesti valida.

Suur tänu sõbralikule ja targale Merlinile väga vajaliku ja hariva päeva eest!