Uudised

50. lennu piparkoogimaania 23. detsember kool


Tänavused 10. klassid ehk meie kooli 50. lend korraldas jõulupühade eel 21. detsembril lennuülese piparkoogivõistlusel. Osavõtjatel tuli meisterdada oma suuna temaatikaga piparkooke. Veebikohtumisel Zoomis valiti välja parimad. Fotodel auhinnatud meistriteosed.

Aitäh eestvedajatele 10.a klassist - Gerli Rehkalt ja Mirjam Maasalu!

Mõnusat pühadeaegset maiustamist kogu kooliperele!

Tänavused 10. klassid ehk meie kooli 50. lend korraldas jõulupühade eel 21. detsembril lennuülese piparkoogivõistlusel. Osavõtjatel tuli meisterdada oma suuna temaatikaga piparkooke. Veebikohtumisel Zoomis valiti välja parimad. Fotodel auhinnatud meistriteosed.

Aitäh eestvedajatele 10.a klassist - Gerli Rehkalt ja Mirjam Maasalu!

Mõnusat pühadeaegset maiustamist kogu kooliperele!