9.b tüdrukud Mustamäe koolide kirjandusliku mälumängu võitjad

Loomise kuupäev 02.03.2020

5. veebruaril toimus Kännukuke raamatukogus VI Mustamäe koolide vaheline noortekirjanduse mälumâng 7.- 9. klassidele.

I koha saavutas meie 9.b kl võistkond koosseisus Anete Põltsama, Mariliis Jalgma ja Maris Koppel.Tähelepanu väärib nende tublide tüdrukute suur noorsookirjanduse lugemus, sest ka juba ülemöödunud aastal tõid nad võidu koju.

Kokku oli meie kool sel aastal esindatud lausa 4 võistkonnaga. Veel osalesid:

9.a klass – Janete Toomik, Taavi Varind ja Rasmus Jõenurm (4. koht),

7.b klass – Laura Krisak, Elin Maria Ehasalu ja Johanna Jakobi (6. koht),

8. klasside koondvõistkond – Jacqueline Kase , Elisabeth Rindemaa ja Laura Anette Tomingas (7. koht).

Osalemiseks oli õpilastel vaja lugeda 15 noorsooromaani.

9. klasside meelest on 15 raamatu lugemine kolmeliikmelise tiimi peale igati sobiv, eriti kui kõik on motiveeritud ja lugemishuvilised. Mälumäng ise on olnud iga aasta väga erinev ja huvitav. Üldiselt on kõigil huvilistel soovitatav järgmisel aastal osaleda, sest see on väga tore ja sellist võimalust ei pruugi enam tekkida. Kuna seda korraldatakse kuni 9. klassini, siis on väga kurb, et järgmine aasta ei ole võimalust seal osaleda.

Fotol vasakult: 9.b võistkond, 9.a võistkond, raamatukoguhoidja Merike Leitmäe ja õpetaja Kristina Jantson.

Rohkem pilte:  https://photos.app.goo.gl/sKHRE2mBF53qYUFo9link opens on new page

Palju õnne!
Janete Toomik, 9.a