Algas mõttespordi veebiolümpiaad

Loomise kuupäev 29.11.2022
Novembris toimus mõttespordi olümpiaadi tänavune I etapp.
Taas võistlesid huvilised õpilased viiel alal: male, vene kabe, gomoku, sudoku, ristsõnade lahendamine.

Gümnaasiumi arvestuses saavutas 10.b õpilane Liis Lannes sudokude lahendamises 1. koha. Palju õnne suurepärase tulemuse eest!

Põhikooli arvestuses oli väga tubli 8.b õpilane Susanna Kamarik, kes saavutas sudokude lahendamises 5. koha ja ristsõnade lahendamises 4. koha. Susanna osaleb kõigil aladel ja hetkel on ta koondtabelis 8. kohal.

Põhikoolist võistleb kõigil aladel ka 5.c õpilane Martin Pai, kelle parim tulemus tuli maleturniirilt, kus ta saavutas 29.koha.

Algkoolist olid tublimad 4.b õpilane Patrick Orvandi, 2.a õpilased Erik Širokov, Kreete Loit, Helerin Adamson, 4.a õpilane Lisette Kuuspalu, 2.b õpilane Lisette Mähar  ja 1.a õpilane Magnus Erik.

Järgmine etapp on plaani 16.-20. jaanuaril 2023.

Tugevat närvi ja kiiret mõtlemist kõigile osalejatele!

Aitäh õpetaja Edith Tatarile mõttespordi olümpiaadi korraldamise eest koolis!
Viimati muudetud 29.11.2022.