Kultuuritaibu kaheksanda vooru tulemused 12. aprill kool

Kultuuritaibu kaheksandas voorus osales taas 15 meeskonda, kellest sel korral hiilgasid oma taibukusega 9.b Sisekõrv, 11.a Koolon, 12.c Multimõtlejad ja õpetajate esindus Algklassikud.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIIT
Kõik kaheksanda vooru küsimused-vastused on kirjas SIIN.

Viimane tuleproov ehk finaal toimub tänavu 31. mail, kuhu võistlema on traditsiooniliselt oodatud turniiri üldarvestuse ehk selle õppeaasta viis taibukamat meeskonda. Nendeks on 9.b Sisekõrv, 11.a Koolon, 11.d Taibukad, 12.c Multimõtlejad ning õpetajate esindus Algklassikud, kusjuures 9.b, 11.a ja sama õpetajate meeskond olid finaalis ka eelmise aasta kevadel.

Kõigile teistele tänavustele taibutajatele suur-suur aitäh, et vapralt vastu pidasite!
Võimalusel olete lahkesti finaali publikuks palutud.

Tark tormab ikka Kultuuritaibule!

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIIT
Kõik kaheksanda vooru küsimused-vastused on kirjas
-LwuvsVprLQilyu2hq1FaklZnog38LF1z17Y/edit?usp%3Dsharing&source=gmail&ust=1649846224958000&usg=AOvVaw0l2I8JMdkYZ2QJQ7Bm_u9g" href="https://docs.google.com/presentation/d/177GlmuM-LwuvsVprLQilyu2hq1FaklZnog38LF1z17Y/edit?usp=sharing" style="color:#1155cc" target="_blank">SIIN.

Võimalusel olete lahkesti finaali publikuks palutud.

Tark tormab ikka Kultuuritaibule!