Meeleolukas mini-Playbox oma klassi nädalal

Loomise kuupäev 01.02.2023

25. jaanuaril toimus aulas 1.-6. klasside Playbox, kus tänavu võtsid osa 13 klassi 1.-5. klassideni.

Tegemist on lõbusa jäljendusvõistlusega, mida korraldavad meie kooli 5. - 8. klasside õpilaste noorteparlament. Noorteparlamendi aktiivsed liikmed, teised õpilased ja klassijuhatajad aitasid ja juhendasid mitmeid osalejaid.

Pärast nelja aastat ei pidanud tegema sündmusest virtuaalset ülekannet, vaid lapsevanemad said taas kooli tulla.

Sündmusel valiti parimad kahes vanuseastmes: 1.-3. klassid ja 4.-5. klassid, kõik teised klassid said eripreemiad ja publik valis oma lemmiku. Žürii oli koosseisus: Aktiivi juht, suurte Playboxi peakorraldaja ja tantsija 11.b klassi õpilane Evaliis Läll, tantsija ja mitmetel meie Playboxidel žüriis olnud 12.d klassi õpilane Kenzo Brauer ning  kehalise kasvatuse õpetaja Sharlote Marleen Kõverik.

Parimatele jagati auhindu meie sponsorilt: Dreamstudio, Tantsugeen, Ronimisministeerium, Kuulsaal, SEIK ja Mustamäe Keskus.

Publiku lemmik ja 1.-3. klasside parim kava - 3.A
4.-5. klasside parim kava - 4.A
Koreograafia eripreemia - 4.C
Kõige julgema esituse eripreemia - 5.A
Kõige õpetlikuma esituse eripreemia - 2.B
Lõbusaima esituse eripreemia - 1.A
Kõige rokkivama esituse eripreemia - 3.C
Liikumisaasta eripreemia - 1.C
Seriaali eripreemia - 2.C
Magusaima esitluse eripreemia - 1.B
Kostüümi eripreemia - 2.A
Kõige värvikamate tegelaste eripreemia - 3.B
Koostöö eripreemia - 5.C

Aitäh kõikidele osalejatele ja noorteparlamendile korraldamise eest!

Foto autor on Arabel Riigor.

Viimati muudetud 13.02.2023.