Meie multimeediaklassi vilistlaste Meel Paliale ja Urmet Piilingu esimene täispikk debüütfilm on kinodes! 22. märts kool

Oleme väga uhked ja rõõmsad oma 2017. aastal multimeediaklassi lõpetanud vilistlaste Meel Paliale ja Urmet Piilingu üle, kes on valmis saanud oma esimese täispika debüütfilmi "Kiik, Kirves ja Igavese Armastuse Puu".

Filmi sisu: elu hammasrataste vahele jäänud noor automehaanik Kiik saab ühel päeval teada, et tema tüdruksõbra süda on uue noormehe poolt võidetud. Hingevalust vabanemiseks otsustab Kiik koos filmitegijast parima sõbraga sõita riigi teise otsa, et maha raiuda igavese armastuse puu. Teekond müstilise puuni kujuneb aga okkaliseks, endassevaatavaks ja kriminaalseks.

“Kiik, Kirves ja Igavese Armastuse Puu” on huumoriga vürtsitatud debüütmängufilm Eesti uue põlvkonna filmitegijate Meel Paliale ja Urmet Piilingu poolt.

Osades: Urmet Piiling, Herman Pihlak, Marko Matvere, Andrus Vaarik, Jan Uuspõld, Egon Nuter, Mihkel Raud, Franz Malmsten, Hanna-Ly Aavik, Pirte Laura Lember, Toomas Tross, Valter Uusberg, Raivo Hein. Lisaks on taustajõudu ka Tallinna 32. Keskkooli õpilaste, vilistlaste ja õpetajate seast.

Režissöör: Meel Paliale
Stsenaristid: Meel Paliale, Urmet Piiling