Uudised

Panime õla alla loomaaia talvevarudele 03. november kool


26. ja 27. oktoobril tõid algklasside õpilased ja mitmed meie kooli õpetajad kooli kuivikuid, kõrvitsaid, õunu ja muid aiasaadusi, et aidata Tallinna Loomaaia asukate toidulauda kodumaise väärt kraamiga rikastada. Kokku sai kogutud terve autotäis head ja paremat. Loomaaed oli abi eest väga tänulik. Fotol on kujutatud loomaaia üht kõrvitsate hoiustamise ruumi, mis sai tänu meie koolile mitmeid talvevarusid juurde.

Aitäh kõigile heategevusprojekti panustajatele!  

26. ja 27. oktoobril tõid algklasside õpilased ja mitmed meie kooli õpetajad kooli kuivikuid, kõrvitsaid, õunu ja muid aiasaadusi, et aidata Tallinna Loomaaia asukate toidulauda kodumaise väärt kraamiga rikastada. Kokku sai kogutud terve autotäis head ja paremat. Loomaaed oli abi eest väga tänulik. Fotol on kujutatud loomaaia üht kõrvitsate hoiustamise ruumi, mis sai tänu meie koolile mitmeid talvevarusid juurde.

Aitäh kõigile heategevusprojekti panustajatele!