Spordivaimu uudne sulgpalliprojekt tõi laupäeval võimlasse 88 sulgpallisõpra!

Loomise kuupäev 22.03.2022

Möödunud nädalal toimus suur sulgpalliprojekt 5.-12. klassidele, mis kulmineerus turniiridega laupäeval, 19. märtsil. Õpilased said kogu koolinädala jooksul harjutada sulgpallimängu Spordivaimu aktiivsetes vahetundides. Seevastu laupäeval korraldasid spordivaimud nii põhikoolile kui ka gümnaasiumile sulgpalliturniiri. Esimesest võttis osa 12 ja teisest koguni 32 paari. Kusjuures oma panuse innuka osavõtuga andsid meie IT-spetsialist Margus ja haldusjuht Freddi. GALERII SIINlink opens on new pageFotograaf: Adelle Ader (12.c)

Ajaloolisel sulgpallilaupäevakul võidutsesid põhikooli arvestuses ülivõimsalt Kaur Nurmsoo (8.c) ja Hele Ann Vrager (8.b). Teisele kohale mängisid end Fayez Hanafy (7.a)  ja Silver Leidus (7.a) ning kolmanda koha võitsid Ramon Magero (5.c) ja Holger Sild (5.b). Nurmsoo ja Vrager said priipääsme ka gümnaasiumiturniirile, mille käigus lülitasid üksteise järel välja mitmeid tugevaid vastaseid ja pääsesid finaali. Gümnaasiumi arvestuses tulid siiski võitjaks Grete Kolk (10.d) ja Maria Mirabel Tänover (10.b)Nurmsoo ja Vrager, kes võitjapaarile napilt kaotasid, saavutasid teise koha. Kolmandale positsioonile mängisid end Kristjan Raava (11.b) ja Madis Paumets (12.b). TULEMUSED SIINlink opens on new page!

Mitmekülgsetele ja emotsioonide rohketele turniiridele lisasid värvi Spordivaimu smuutibaar ja nn Pusku-Pusku lebola, kus kott-toolidel said spordisõbrad jalgu puhata!
Aitäh kõikidele osalejatele, korraldajatele ja toetajatele!

Jätkame samas vaimus - spordivaimus!

Meelis
Spordivaim