Uudised

Tallinna parim noor ettelugeja õpib meie koolis 16. oktoober kool


Tallinna parim noor ettelugeja õpib meie koolis

15. oktoobril toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses Tallinna koolide 4. klasside õpilaste ettelugemise võistlus. I koha saavutas meie kooli 4.a klassi õpilane Mia Alexandria Verte. Võitja puhul toodi esile soravat ja emotsionaalset esitust ning head kontakti publikuga.

Palju õnne Mia Alexandriale ja suur tänu juhendajale - õpetaja Kaire Lõhekule!

Jätkuvat (ette)lugemisrõõmu!

Tallinna parim noor ettelugeja õpib meie koolis

15. oktoobril toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses Tallinna koolide 4. klasside õpilaste ettelugemise võistlus. I koha saavutas meie kooli 4.a klassi õpilane Mia Alexandria Verte. Võitja puhul toodi esile soravat ja emotsionaalset esitust ning head kontakti publikuga.

Palju õnne Mia Alexandriale ja suur tänu juhendajale - õpetaja Kaire Lõhekule!

Jätkuvat (ette)lugemisrõõmu!