Väikeste playboxi parimad on 3.A ja 6.A

Loomise kuupäev 03.02.2022

Selleaastane Playbox toimus kolmes vahetuses ehk kolme erineva tunni ajal ning kõikidest tundidest tegime privaatse ülekande kooli Youtube’i kanalil ehk ainult lingi saanud lapsevanemad ja klassid nägidklasside kavu.

Võistlusel osales 13 klassi ning parimaid valiti kahes kategoorias: 1. - 3. ja 4. - 6. klassid. Žüriisse kuulusid: teatriõpetaja Eva Kalbus; 12. klassi õpilane, tänavuse suurte Playboxi võitja ja Spordivaimu juht Lisette Taube ning 11. klassi õpilane, kes on meie kooli Aktiivi liige ja tantsuga tegelev õpilane - Kenzo Brauer.

Žürii hindas kavade juures liikumise ja kostüümide ettevalmistust ning videole sarnanemist ja klassi koostööd. Parimad said auhindu Pagaripoistelt, Kuulsaalilt, Mustamäe Keskuselt, Haabersti jäähallilt, Elamusgolfilt ja lastekaupade hulgimüüjalt Kräss. Kõik osalevad klassid said tänukirja ja Kalevi komme.

Parimad:
1.-3. klasside arvestuses

1. koht - 3.A
2. koht - 1.A
3. koht - 2.B

4.-6. klasside arvestuses

1. koht - 6.A
2. koht - 6.B
3. koht - 4.C

Eripreemia: Kirke Orro 2.B

Kõik osalevad klassid, kavad ja juhendajad:
1.A - Creative Dance Studio "Klounid". Juhendaja: klassijuhataja Kaire Lõhek.
2.A – Lady Gaga „Stupid love“ Juhendajad: Maria ja Noora.
2.B – Ice Cream "Tahan saada staariks". Juhendajad: Laura-Liis ja Kerttu.
3.A – Megan Trainor „Better When I’m Dancin’“ One Voice Children’s Choir. Juhendajad: Amanda ja Janette.
3.B – Filmist "Charlie ja šokolaadivabrik" "Umpa-lumpade tants". Juhendajad: Cristelle-Sandra ja Mia Karen.
3.C – BTS ,, Butter". Juhendajda: Lauren ja Eleri.
4.A – Nublu "1-2".
4.B – Dua Lipa „IDGAF“. Juhendajad: Elisa ja Jette.
4.C –"Mirror Mirror - Soundtrack". Juhendaja: Anna-Maria.
5.A – Filmist „Nunnad hoos 2“ laul „Joyful Joyful“. Juhendajad: Mia Alexandria ja Anneli.
5.B/E –  Katy Perry „Dark Horse“.
6.A – Nelly Furtado ja Divergent Movements "Say it Right". Juhendaja: Maria.
6.B – Zendaya Lip Sync Battle'i versioon Bruno Mars'i loost "24K Magic". Juhendajad: Leelo ja Karola.

Aitäh kõikidele klassidele vahvate Playboxi kavade eest! Suur tänu õpilastest juhendajatele, klassijuhatajatele, korraldajatele noorteparlamendist (eriti Mari-Liis Lember, Jennifer Martinson ja Annabrith Heinmaa), abilistele Aktiivist (eriti Marjanna Kadakas ja Uku Kaarel Neemre), žüriile, sponsoritele ja kaasaelajatele!

Kohtume järgmisel Playboxil!

Viimati muudetud 04.02.2022.