William Shakespeare´i päev

Loomise kuupäev 25.04.2022

23. aprillil – jüripäeval (St. George´s Day) – inglaste kaitsepühaku Püha Jüri päeval, tähistab kogu haritud ja kultuurne maailm kordumatu ning surematu 16. sajandi poeedi William Shakespeare´i sünni- ning surmapäeva.

Suurmehe sünnipäeva tähistamist alustasime meie Tallinna 32. Keskkoolis juba esmaspäeval, 18. aprillil näitusega raamatukogus.

4. korruse võõrkeelte stendile pandi 10.c abiga ülevaade W. Shakespeare'i elust ja loomingust.

Kolmapäeval, 20. aprillil oli galeriikoridori koogimüük inglise hõnguline, à la kella viie tee. Kogu koolimajas võis (klassi)ruumide ustelt lugeda kuulsaid ütlemisi W. Shakespeare´i teostest.

Neljapäeval, 21. aprillil kõlas koolikelladeks Tudorite-aegne renessanssmuusika. Inglise keele tundides said õpilased oma teadmised proovile panna. vastates küsimustele lõbusas Kahootis.

Vahetundides esitasid koridorides 10.d ja 11.d klassi õpilased W. Shakespeare´i sonette ja monolooge tema näidenditest.

Oli meeleolukas päev.

Aitäh korraldajatele kõigile - õpetajad Katrin Linnap, Reet Tomusk, Birgit Elu, Kadi Rünkla, abilised 10.c, 10.d ja 11.d klassist.

Viimati muudetud 29.04.2022.