Töötajate tunnustamine

Õpetajate ja töötajate tunnustamine

Koolisiseselt

Hea õpetaja tiitel – Leeve Eero (2003), Leelo Jaanimägi (2003), Naima Klitsner (2003), Eeva Laul (2003), Marge Lossmann (2003), Lea Peterson (2003), Maarja Pulk (2003), Natalia Melis (2004), Malle Vakepea (2004, 2013), Viivika Aguraiuja (2005), Silvi Klein (2005), Lii Leitmaa (2005), Gilbert Mandzolo (2005), Siiri Ernesaks (2006, 2012), Aivi Pail (2006), Kadri Pensa (2006), Ott Ojamets (2008), Eret Hünninen (2009, 2014), Marika Reinmann (2010), Siiri Mets (2011), Reet Tomusk (2011), Kaire Lõhek (2012), Eha Aare (2014), Eva Kalbus (2014), Liivi Kõss (2015), Gilbert Mandzolo (2015), Ahto Pahk  (2015), Marge Lossmann (2016), Anne Tiits (2016), Triin Viiron (2016), Liina Kitt (2017), Kaire Lõhmus (2017), Edith Tatar (2017), Marika Peterson (2018), Maarit Jõemägi (2018), Maarja Tinn (2018), Kadri Tasane (2019), Jürgen Soo (2019), Anne Almet (2019), Ulla Herkel (2020), Tiina Saar (2020), Tiiu Üksik (2020), Katrin Linnap (2021), Riina Riistop (2021), Maret Varblas (2021), Toomas Lõhmuste (2022), Berit Soomere (2022), Brit Truuts (2022), Marge Lossmann (2023), Kaire Lõhmus (2023), Liivi Kõss (2023)

Hea klassijuhataja – Malle Vakepea (2020), Marge Punt (2021), Rita Laur-Reinumägi (2022), Anne Tiits (2023), Kristel Kubber (2023)

Elutööpreemia – Kadri Pensa (2010), Ene Kasak (2011), Liina Tops (2012), Lea Peterson (2013), Helle Zimmer (2014), Tiina Laanemets (2015), Malle Vakepea (2016), Siiri Ernesaks (2017), Tiiu Niidas (2018), Elle Kase (2019), Viivika Aguraiuja (2020), Gilbert Mandzolo (2021), Eeva Laul (2022), Aime Kaarlep (2023)

Kooli vaimuhoidja (juhtkonnalt) – Naima Klitsner (2004), Aime Kaarlep (2005), Krista Sillar (2006), Ene Kasak (2008), Ants Rebane (2011), Leeve Eero (2012), Merike Leitmäe (2013), Kristi Raava (2014), Heikki Silvet (2015), Eeva Laul (2016), Gilbert Mandzolo (2017), Kristel Kubber (2018), Eva Kalbus (2019), Kerstin Vessik (2020), Maarit Jõemägi (2021), Kadri Tasane (2022), Maarja Merigan (2022), Kaire Lõhek (2023)

Kooli vaimuhoidja (õpilasesinduselt) – Maarja Pulk (2006), Tiiu Niidas (2007), Malle Vakepea (2008), Piret Piikman (2011, 2014), Heikki Silvet (2012), Merilin Schults (2013), Kerstin Vessik (2015), Kristel Kubber (2016), Tõnis Veelmaa (2017), Meelis Raiend (2018), Janno Lill (2019), Maret Varblas (2020), Margus Laanemäe (2021), Merike Leitmäe (2022), Kaarin Leht (2023)

Hea kolleeg – Leeve Eero (2009), Naima Klitsner (2010, 2012), Helle Zimmer (2011, 2014, 2017), Maris Ots (2013), Anne Almet (2015), Reet Tomusk (2016), Margus Laanemäe (2018, 2022), Laivi Kundla (2019), Signe Veelmaa (2020), Freddi Nuum (2021), Kerstin Vessik (2023)

Hea töötaja – Anton Kusotškin (2003), Valentina Pissarenko (2003), Marko Sohard (2004), Ants Ivask (2005), Riina Maasalu (2005), Maris Ots (2005), Laine Veskis (2011, 2012), Viive Kullamaa (2013), ISS õuekoristajad (2014), Tatjana Mironova (2015), Erko Valdmets (2016), Urve Pihelgas (2017), Margus Laanemäe (2018), Galina Stepanova (2019), Anne Tiits (2020), Freddi Nuum (2021), Merike Leitmäe (2022), Meril Saarkoppel (2023)

32-liste klubi – Ene Kasak (2003), Urve Lahesaar (2003), Aivi Pail (2003), Liina Tops (2003), Naima Klitsner (2004), Krista Sillar (2004), Kersti Taev (2004), Tiina Laanemets (2005), Marike Sirel (2005), Kadri Pensa (2007), Silvi Klein (2009), Malle Vakepea (2009), Natalia Melis (2011), Viivika Aguraiuja (2012), Helle Zimmer (2017), Ellen Orover (2020), Siiri Mets (2021), Kaire Lõhek (2022), Marge Lossmann (2023)

Kõige suurem sõber (hoolekogult lapsevanemate nimel) – Kerstin Vessik (2023)

 

Mustamäel

Mustamäe aasta õpetaja – Leeve Eero (2012), Leelo Jaanimägi (2014)

Mustamäe noor õpetaja – Heiki Haljasorg (2009), Eva Kalbus (2013)

Mustamäe hea koolitöötaja – Anton Kusotškin (2012)

Elutööpreemia – Ene Kasak (2015), Siiri Ernesaks (2017)

Teadus-, haridus- ja kultuuriauhind Mõtlik Mees – Tallinna 32. Keskkool (2018)

 

Tallinnas

Tallinna raemedal – Mari-Anna Puskar (2010)

Tallinna hea õpetaja – Viivika Aguraiuja (2001), Marge Lossmann (2001), Tiiu Niidas (2001), Heikki Silvet (2001)

Tallinna aasta õpetaja – Kaire Lõhek (1993), Liina Tops (1994), Lea Peterson (1998), Krista Sillar (1999), Siiri Ernesaks (2000), Viivika Aguraiuja (2002), Tiina Laanemets (2002), Juhan Kivirähk (2003), Lii Leitmaa (2003), Leeve Eero (2004), Eeva Laul (2005), Marge Lossmann (2006), Reet Tomusk (2014), Leelo Jaanimägi (2015), Eva Kalbus (2016), Edith Tatar (2017)

Tallinna aasta klassiõpetaja – Kaire Lõhek (2014, 2020), Anne Tiits (2018), Marge Lossmann (2019), Marika Peterson (2019), Edith Tatar (2023)

Tallinna aasta põhikooliõpetaja – Maarit Jõemägi (2018, 2019), Anne Tiits (2020)

Tallinna aasta gümnaasiumiõpetaja -  Eva Kalbus (2019), Meelis Raiend (2019), Eha Aare (2020), Ulla Herkel (2020), Liivi Kõss (2020), Eha Aare (2020, 2022), Tiina Saar (2022)

Tallinna aasta klassijuhataja – Maret Varblas (2019), Leeve Eero (2019), Eret Hünninen (2020), Kristina Jantson (2020), Eva Kalbus (2021), Kristel Kubber (2022), Rita Laur-Reinumägi (2023)

Tallinna noor klassijuhataja - Berit Soomere (2021), Anni Väli (2021)

Tallinna noor õpetaja – Ragnar Koemets (2013), Maarja Tinn (2014)

Tallinna e-õpetaja – Eeva Laul (2012)

Tallinna innovaatiline õpetaja – Kristi Raava (2013), Tõnis Veelmaa (2014)

Tallinna aasta spordisõbralik õpetaja - Meelis Raiend (2021)

Tallinna aasta tugispetsialist – Eeva Laul (2018), Auli Andersalu-Targo (2023)

Tallinna aasta huvialaõpetaja – Kristel Kubber (2020), Tiiu Üksik (2022)

Tallinna aasta õppeasutuse juht – Maarja Merigan  (2019)

Tallinna aasta haridustegu – EV100 öölaulupidu (peakorraldaja Kristel Kubber, 2018)

Tallinna tervise tegu - Meelis Raiendi loodud Spordivaim (2018)

Tallinna haridusuuendus - koostöös Tallinna Ülikooliga Tulevikukooli projekt (2018)

Tallinna koostööprojekt - Kristel Kubberi ja Aktiivi korraldatud EV101 tantsupidu "Liikudes uude sajandisse" (2019)

Tallinna tunnustav kool - Tallinna 32. Keskkool (2019, 2023)

 

Riiklikult

Konkursil “Eestimaa õpib ja tänab” aasta õppeasutuse juht – Maarja Merigan (2019)

Aasta õpetaja – Lii Leitmaa (2007), Krista Sillar (2008)

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku aukiri – Heikki Silvet (2015)

Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi elutööpreemia laureaat – Naima Klitsner (2009)

Prantsusmaa Akadeemiliste Palmiokste orden – Gilbert Mandzolo (2015)

Avaldatud 13.05.2019. Viimati muudetud 08.12.2023.