Juubeliaasta teatrinädal 22.-26. märts

50. juubelile pühendatud teatrinädal 22.-26. märts 2021

ESMASPÄEV - TEATRIMÄLUMÄNGUDE PÄEV

1.-4. klassid
Seoses teatrinädalaga ootame kõiki algklasside õpilasi oma teadmisi proovile panema. Tee läbi mälumängu viktoriin! Avatud kõigile!
Õpetajad - palun jagage oma õpilastele või tehke koos!
Teatriviktoriin algklassidele: Algklasside mälumänglink opens on new page

5.-12. klassid
Seoses teatrinädalaga mängime 22. märtsil klassidevahelist virtuaalset mälumängu. Osalema ootame igast klassist kolme õpilast. Mängu alustame kell 10.40, mil teie meilidele saadetakse vajalik link. Vastamiseks on aega 35 minutit ehk vastamislink läheb lukku kell 11.15. Palume klassi esindajal (klassijuhatajal) täita registreerimislink hiljemalt 19. märtsiks.

5.-12. klasside teatrimälumängu registreerumise link: Mälumängu registreeruminelink opens on new page

Mängureeglid mälumängus:

• Kell 10.40-ks laekub personaalselt grupi meilidele link teatrimälumängu küsimustega.
  • Võistkonna esindaja vastab küsimustele, mitte ei tee seda iga võistkonna liige eraldi.
  • Võistkondadel tasub seega grupisisest koostööd teha samuti reaalajas ja virtuaalselt - FB Messengeris, Google Hangoutsis, Zoomis, Skype'is vms.
  • Eeldame, et keegi petturlusega tegeleda ei soovi. Mäng on ikka aususe peale.
  • Igale küsimusele-ülesandele saab vastata ühe korra, nagu ka küsimustikku saab täita vaid ühe korra. Kui peaks vastuste kontrollimisel selguma, et samast meeskonnast vastajaid oli mitu, siis punktiarvestusse lähevad esimese vastaja vastused.
  • Tehniliste viperuste eest ei pruugi meist keegi kaitstud olla, seetõttu on vastuste esitamiseks aega kella 11.15ni.
  • Tulemustest laekub ülevaade listidesse samal või järgmisel päeval.

TEISIPÄEV, NELJAPÄEV, REEDE - KÜLALISED PÕHIKOOLI DRAAMAÕPETUSE VÕI GÜMNAASIUMI TEATRIKLASSIDE TUNDIDES

5. ja 7. klasside draamaõpetuse tundidesse on kutsutud vestlema kooli ja/või teatriga seotud inimesed. Kui kellelgi on soov liituda mõne kohtumistunniga, siis palun kirjutage: eva.kalbus@32kk.edu.eelink opens on new page

TEISIPÄEV 23.03
8.55, 7.a - Gerda Kordemets (režissöör)
11.55, 5.c - Joosep Uus (näitleja)
12.50, 7.c - Anne Veesaar (näitleja)

REEDE 26.03
11.55, 5.a - Ingrid Noodla (intspitsient)
12.50, 7.b - Ingrid Noodla (intspitsient)

Gümnaasiumi teatriklassidel toimuvad kohtumised teatritudengitega:

NELJAPÄEV 25.03 kell 10.00 - Jaan Tristan Kolberg (lavakunstikooli 3. kursuse tudeng, õppis 32. keskkoolis 2014-2016)

REEDE 26.03 kell 10.00 - Miika Pihlak (Viljandi kultuuriakadeemia 4. kursuse tudeng, 32. keskkooli vilistlane) ja  Pirte Laura Lember (Viljandi kultuuriakadeemia 2. kursuse tudeng, 32. keskkooli vilistlane)

10.D, 11.D ja 12.D teatripoole õpilastele on kohtumised kohustuslikud, kuid kui keegi soovib veel osaleda muudest gümnaasiumiklassidest ja -suundadest, siis kirjutage kristel.kubber@32kk.edu.eelink opens on new page. Kristel saadab Zoomi lingid meilidele.

KOLMAPÄEV - TEADUSTEATRI PÄEV

Kell 9.55 ehk 3. tund -  teadusteatri tund, mida palume kõigil vaadata! Tund on ka järelvaadatav. Tunnile viitav LINKlink opens on new page

Tunni sisu: füüsikaõpetaja Merit Baranini tervitus, mõned 10.D klassi õpilaste vahvad katsed ja valitud paremik 10.A, 10.B, 10.C ja 11.A klassi õpilaste valmistatud tänavustest Rube Goldbergi masinatest. Tunni kogupikkus jääb paarikümne minuti ümber.

Lisaks kuulutatakse välja katsete tegemise konkurss "Tee seda järgi!". Loodusainete õpetajad saadavad selleks päevaks e-kooli ülesande valiku katsete juhenditega, mida kodus järgi saab proovida. Katse tuleb õpilasel filmida ja klipp õpetaja poolt jagatud drive-i kausta üles laadida. Kõige rohkem aktiivsust üles näidanud klass saab kindlasti märgatud ja tunnustatud!

NELJAPÄEV - TEATRINÄDALA SALONGIÕHTU

Kell 18.00 toimub teatrinädala salong kooli Youtube’i kanalil: LINKlink opens on new page

Avame TEATRISEINA ja vestleme erinevatest aegadest teatriõpetajate ja -õpilastega. Salongi vestlusringis on Andrus Vaarik, Toomas Lõhmuste, Gerda Kordemets, Henessi Schmidt ja Eva Kalbus.

Teatrinädalat korraldavad Eva Kalbus, Kristel Kubber, Merit Baranin ja Toomas Lõhmuste

Vaatamissoovitused teatrinädalaks:

Väiksematele
“Lastetuba” - “Puuviljadraakon”. Tegelast nimega Lululeluule mängib meie 40. lennu vilistlane Jaune Kimmel: Lastetubalink opens on new page

“Lastetuba” - mänguvõitluse õpetus. Lululeluule osas 40. lennu vilistlane Jaune Kimmel: Lastetuba 2link opens on new page

Kõigile
“Descent” (eesti k - langus) - Lühiklipp depressioonist, mis kutsub üles märkama abivajajaid enda ümber - peategelast mängib 41. lennu vilistlane Henessi Schmidt: Descentlink opens on new page
Descent

“OP” - Henessi Schmidti hea algus. Intervjuu Tallinna 32. Keskkooli 41. lennu teatriklassi vilistlasega: OP - Schmidtlink opens on new page

Film “Ristumine peateega” (samanimelise näidendi järgi) - ühes peaosas on 3. lennu teatriklassi vilistlane Andrus Vaarik: Ristumine peateegalink opens on new page

“Kontakt” - jutusaade, kus üheks külaliseks on 3. lennu teatriklassi vilistlane Andrus Vaarik: Kontakt - Vaariklink opens on new page

“OP” - Julge unistaja Mirjam Mesak. Intervjuu 36. lennu ooperilauljast vilistlasega (saade valminud 2020. aastal): OP - Mesaklink opens on new page