Tour d'Aktiiv 50

Loomise kuupäev 05.05.2021
Pühime ratastelt tolmu ning naudime kevadet, sest Tour d‘Aktiiv tuleb taas!

Ilmad lubavad aina suviseimaid päevi, seega on õige aeg võtta ette üks rattamatk.

14. mail saame sõita kõik koos, kuid samas siiski eraldi! Piirangutest tulenevalt saad sel aastal taas valida raja, tempo, aja ja seltskonna ise!

Sel aastal kutsume teid sõitma 50 km!

Distantsi võid läbida üksi, kaksi või kasvõi kogu perekonna peale ära jagades. Kindlasti ära jäta sõitmata kui 50 km üksi või kamba peale kokku ei tule – iga liigutud km on oluline! Kusjuures 50 km võid koguda kellegagi ka nii, et te koos ei sõida, aga lepite kokku, et kolme sõbra peale sõidab igaüks nt 17 km. Alati on ruumi ka loomingule! Kui kambas sõidate, siis kindlasti arvestage palun hetkel kehtivaid piiranguid!

Kooli 50. juubeli raames on Tallinnas sõitjatele üles pandud kolm punkti, kust saate läbi sõita, enda seal viibimist pildiga jäädvustada, väikse kosutava maiuspala suhu pista ning enda kohalviibimise üles märkida - see aitab meil täiendada juubeliaasta mälestuste fondi.
Punktid asuvad Tallinna 32. Keskkooli ees, Nõmme terviserajal ja Stroomi ranna juures. Seal ootavad kella 16.00st kuni 19.00ni meie kooli paar õpilast, kes teid tervitavad. Punktides asuvad sel aastal valminud lennulipud, kuid milline lipp kus asub, selgub paar päeva varem Facebooki event'is ilmuvas postituses. Postitusena jõuab teieni ka Tour d´Aktiivi bingo, mida saate samuti täita! Facebooki event on leitav SIITlink opens on new page.

Salvesta mõnda mobiilirakendusse enda läbitud distants, tee sellest pilt ning lisa see enda Instagram’i või Instagram’i story’sse kasutades hashtag’i #tourdAktiiv2021link opens on new page ning tag'ides ära @32kkaktiiv. Veendu, et Instagram’i profiil oleks avalik ning kõigile nähtav, vastasel juhul me teie postitusi ja story’sid kahjuks ei näe. Nii saame silma peal hoida, milliseid erinevaid Eesti või maailma nurkasid ja radu meie rattaretk hõlmab. Soovi korral võib distantsil teha ka mõne selfie või pildi ning lisada ka see Instagram’i. Kel Instagram’i kontot ei ole, siis saada pilt aktiiv@32kk.edu.eelink opens on new page või lisa tagasiside ankeeti.

Järgime liiklus- ning koroonapiirangu reegleid:
- Alla 16-aastastel osalejatel peavad olema peas kiivrid! Kuid tungivalt soovitame kõigil sõidu ajal kiivreid kanda.
- Jälgi ning järgi liiklusreegleid. Sõida seal, kus lubatud ja ohutu.
- Enne sõitu kontrolli, et ratas on heas korras, pidurid töötaksid ning et rattal oleksid tuled.
- Kõik Aktiivikad võiksid soovituslikus kohustuslikus korras kanda Aktiivi merch’i.
- Pea kaaslas(t)ega piisavalt vahet, et oleks ohutu ja tervislik!
- Peamine reegel: NAUDI! Sõidame kõik koos!

Ootame teid ka registreerima, et teaksime, keda ja kus sõitmas võib kohata ning millistesse Eestimaa või miks mitte ka maailma erinurkadesse meie rattaretk viib! LINKlink opens on new page

Lisame varsti juurde tagasiside lingi, kuhu saate täpsemalt märkida, et kui pika ringi tegite, lisada fotosid jne.

Nael kummi!
Teie 32KK Aktiiv