Oled oodatud Tallinna 32. Keskkooli 50. juubeli kontsert-lavastusele 15. mail Alexela Kontserdimajas

Loomise kuupäev 14.01.2022

Tallinna 32. Keskkooli 50. juubeli kontsert-lavastus "Minu inimesed"
15. mail kell 17.00
Alexela Kontserdimajas

VIDEOKUTSElink opens on new page

Head õpilased, vilistlased, õpetajad, koolitöötajad, lapsevanemad ja kooli sõbrad!

Meie kool peab oma 50. juubelit!
Ootame kõiki 15. mail tähistama!

Kell 17.00 algab kogu kooliperele suurejooneline kontsert Alexela Kontserdimajas ning sellele järgneb 21. mail vilistlaste kokkutulek koolimajas.

Kontsert on tasuta ning algab kell 17.00 ja lõpeb orienteeruvalt kella 19.00 paiku.

Lavale toome oma koolivaimu, mida on kandnud meie inimesed läbi viie aastakümne. Äratundmisrõõmu leiab igaüks, kes on olnud osa meie loovast, avatud ning hoolivast koolist - kes ikka ja jälle räägib või mõtleb 32. keskkooli fenomenist. Kontserdil saab osa tantsust, muusikast, sõna- ja filmikunstist meie mitmete õpilaste, vilistlaste ja õpetajate esituses. Ootame Sind väga vaatama!

Publikuks on oodatud nii praegused kui ka endised õpilased, vilistlased, õpetajad, koolitöötajad, lapsevanemad ja kooli sõbrad. Tule ise ja võta ka ema-isa, klassi- ja lennukaaslane, endine kolleeg või mõni muu kooli sõber kaasa. Palun levitage juubeliinformatsiooni oma lennukaaslaste, endiste kolleegide ja teiste kooli sõprade seas.

Et kontserdile publiku hulka pääseda, pane end kirja SIINlink opens on new page hiljemalt 1. maiks.

Kui registreerud, aga vahetult selgub, et osaleda ei saa, siis kirjuta juubel@32kk.edu.eelink opens on new page.

Rohkem infot juubelikontserdi kohta leiab kooli kodulehelt www.32kk.edu.eelink opens on new page ja sündmuse Facebooki leheltlink opens on new page, kus info täieneb jooksvalt.

Alexela Kontserdimajja olete oodatud kella 16.15-st. Saate oma külaskäigu jäädvustada fotonurgas ning kohapeal on sularaha eest võimalik soetada endale koolimeeneid, sh juubeliraamatut, pusa, kotti jm. Sellest rohkem lisakirjades.

Rõõmsa taaskohtumiseni!
Sinu Tallinna 32. Keskkool