Viimase viie aasta huvitegevuse näitus

Loomise kuupäev 03.12.2021

1.-17. detsembril on kooli galeriikoridoris üleval viimast viit aastat kokkuvõttev HUVITEGEVUSE NÄITUS kooli 50. juubeli puhul. Küll ainult väike amps sellest kõigest, aga kindlasti piisavalt pilkupüüdev. Kõigile, kes kooli praegu tulla ei saa, avaneb järgmisel nädalal võimalus näitusest filmitud materjali vaadata kooli Youtube'i kanalil.

Näituselt leiab:

- meie õpilaskorraldusgruppide meeneid;
- fotosid tegemistest;
- plakateid, tänukirju ja kavu;
- moekollektsioone.

Lisaks saab vaadata sündmuste treilereid ja videokokkuvõtteid, Playboxi ja vabalava esinemisi, kooli filmifestivali Indielint filme ja palju muud.

Viimase viie aasta sekka mahub arvukalt olulisi sündmusi, nende hulgas AASTA KOOLI tiitli võitmine, EV100 öölaulupidu, EV101 tantsupidu, esimesed võimla Playboxid ja ball, pallimängude ööd, TEDx32- ja @32kk-konverentsid, aktiivsete vahetundide programmid, kooliblogi tekkimine ja koolilehe nime muutus ning palju muud.

Huvitegevuse näitus on osa Aktiivi selle õppeaasta programmist; näituse autorid on Aktiivikad Heti Darleen Vihman, Paula Puu ja Helena Angela Kiiseler. Taustajõud: Aktiivi kunstigrupp ja meediagrupp. Täname kõikide materjalide autoreid!

Näitus lõpetab kooli 50. juubelile pühendatud teema-aasta. Olude sunnil on 50. juubeli raames 2022. aastasse viidud JUUBELIRAAMATU esmaesitlus ning PIDULIK JUUBELIKONTSERT Alexela Kontserdimajas 15. mail ning VILISTLASTE KOKKUTULEK 21. mail koolimajas. Nende sündmuste kohta täieneb info jooksvalt.

Aktiiv ja huvijuht Kristel Kubber

Viimati muudetud 03.12.2021.