Õppetöö

Tasemetööd

Tasemetööd 2020/2021. õppeaastal

II kooliastme tasemetööd

7. klassi õpilastele (elektrooniliselt):

• matemaatika e-tasemetöö
  • eesti keele e-tasemetöö

7. klassi üleminekueksam:

1) Kooli metoodikanõukogu loosib II trimestri lõpuks 7. klassi üleminekueksami järgmiste õppeainete seast:

• humanitaarained – ajalugu, a-võõrkeel, b-võõrkeel;
  • loodusained – loodusõpetus, geograafia, bioloogia, inimeseõpetus;
  • loovained – muusika, kunstiõpetus, kehaline kasvatus, käsitöö ja kodundus/ tehnoloogiaõpetus.

2) 7. klassi üleminekueksami loosimises ei osale õppeained, milles toimusid eelmisel õppeaastal riiklikud tasemetööd.

3) Kolmanda trimestri alguses teavitatakse õpilasi ja nende vanemaid konkreetsest ainest, milles toimub 7. klassi üleminekueksam.

Tasemetööd 2020/2021. õppeaastal

II kooliastme tasemetööd

7. klassi õpilastele (elektrooniliselt):

• matemaatika e-tasemetöö
  • eesti keele e-tasemetöö