1. aprill oli koolis tagurpidipäev

Loomise kuupäev 04.04.2022

Algklassid tähistasid 1. aprilli tagurpidipäevaga. Sel päeval juhendasid ja õpetasid oma klassikaaslasi õpilased. Huvilised noored õpetajad valmistasid tunnitegevused ette ja viisid need ka ise läbi.

3.b klassis toimus tagurpidi kunstitund, kus õpetajad Hendrik ja Alexander õpetasid järjehoidja voltimist.

3.a klassis viisid eesti keele tunni läbi Adriana ja Marta, kes lõimisid tundi loodusõpetuse katsed ning tõid klassiruumi vikerkaare. Kehalise kasvatuse tundi andsid Liisbet, Lisette, Kristo ja Mattias ning matemaatikat selgitasid Matten ja Andrei. Noored õpetajad tõid tundidesse ka liikumispause.

2.b klassis proovis õpetajaametit Rosali, kes pani ennast proovile kehalise kasvatuse õpetajana. Ta ise kirjeldas, et oli väga närvis ja kartis, et tal lähevad kõik sõnad sassi. Tema teab nüüd, kui raske see amet tegelikult on. Aga tund õnnestus tal suurepäraselt!

2.c klassis viisid tunniandjad läbi kuldvillaku mängu. Tagurpidi koolipäeva katsetasid ka 4.a ja 4.c klass.

Aitäh kõikidele julgetele õpilastele, kes väljakutse vastu võtsid ja klassi ette astusid! Nüüd on teil üks väärtuslik kogemus juures.

Suur tänu õpetajatele, kes sel päeval õpilase rollis kaasa lõid! Koos ja üksteiselt me ju õpimegi!

Fotode autorid: klassiõpetajad Nele Klopp, Edith Tatar, Marika Peterson, Margit Kõli, Kadri Tasane, Anne Tiits.

Viimati muudetud 04.04.2022.