Uudised

2019. aasta Tallinna parimad etlejad on teada 31. jaanuar kool


31. jaanuaril 2019 toimus Tallinna 32. Keskkoolis koostöös Tallinna Haridusameti ja Eesti Harrastusteatrite Liiduga traditsiooniline vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvoor. Õpilased võistlesid kolmes vanuseastmes: 4.-6. klass, 7.-9. klass ja 10.-12. klass. Kohapeal hindas noori etlejaid asjatundlik žürii koosseisus: Lee Trei, Tõnis Niinemets ja Heiki Vilep.

4.-6. klassi tulemused
 

LAUREAADID:

  • Enid Leetjõe (6. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendaja Maarja Merigan
  • Romi Leen Niimann (6. klass), Vanalinna Hariduskolleegium, juhendaja Krista Nõmmik
  • Trino Arras (6. klass), Vanalinna Hariduskolleegium, juhendaja Krista Nõmmik

ERIPREEMIA vahetu siiruse eest: Mia Marta Vaheoja (6. klass), Tallinna Rahumäe Põhikool, juhendaja Anne Piibur

PUBLIKU LEMMIK: Enid Leetjõe (6. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendaja Maarja Merigan


7.-9. klassi tulemused

LAUREAADID:

  • Mattias Härm (8. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendaja Eva Kalbus
  • Emma Tross (9. klass), Tallinna Rahumäe Põhikool, juhendaja Anne Piibur
  • Maili Kukke (9. klass),  Tallinna Rahumäe Põhikool, juhendaja Anne Piibur

PUBLIKU LEMMIK:  Emma Tross (9. klass), Tallinna Rahumäe Põhikool, juhendaja Anne Piibur 
 

10.-12. klassi tulemused

LAUREAADID:

  • Maarja Ann Ormisson (12. klass), Gustav Adolfi Gümnaasium, juhendaja Maarja-Liisa Vokksepp
  • Aaron Thor Härm (10. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendajad Eva Kalbus ja Maret Varblas
  • Mattias Nurga (10. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendajad Eva Kalbus ja Maret Varblas  

ERIPREEMIA omaloomingu julge jagamise eest: Teodor Tõks (12. klass), Tallinna Ühisgümnaasium, juhendaja Aili Tarvo

PUBLIKU LEMMIK:  Mattias Nurga (10. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendajad Eva Kalbus ja Maret Varblas  

Tallinna linna esindavad vabariiklikus voorus 8. veebruaril:

  • TRINO ARRAS
  • EMMA TROSS 
  • MATTIAS NURGA

Palju õnne kõigile osalejatele ning edu Tallinna esindusele vabariiklikus voorus!

31. jaanuaril 2019 toimus Tallinna 32. Keskkoolis koostöös Tallinna Haridusameti ja Eesti Harrastusteatrite Liiduga traditsiooniline vabariikliku õpilasetlejate konkursi Tallinna eelvoor. Õpilased võistlesid kolmes vanuseastmes: 4.-6. klass, 7.-9. klass ja 10.-12. klass. Kohapeal hindas noori etlejaid asjatundlik žürii koosseisus: Lee Trei, Tõnis Niinemets ja Heiki Vilep.

4.-6. klassi tulemused
 

LAUREAADID:

  • Enid Leetjõe (6. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendaja Maarja Merigan
  • Romi Leen Niimann (6. klass), Vanalinna Hariduskolleegium, juhendaja Krista Nõmmik
  • Trino Arras (6. klass), Vanalinna Hariduskolleegium, juhendaja Krista Nõmmik

ERIPREEMIA vahetu siiruse eest: Mia Marta Vaheoja (6. klass), Tallinna Rahumäe Põhikool, juhendaja Anne Piibur

PUBLIKU LEMMIK: Enid Leetjõe (6. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendaja Maarja Merigan


7.-9. klassi tulemused

LAUREAADID:

  • Mattias Härm (8. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendaja Eva Kalbus
  • Emma Tross (9. klass), Tallinna Rahumäe Põhikool, juhendaja Anne Piibur
  • Maili Kukke (9. klass),  Tallinna Rahumäe Põhikool, juhendaja Anne Piibur

PUBLIKU LEMMIK:  Emma Tross (9. klass), Tallinna Rahumäe Põhikool, juhendaja Anne Piibur 
 

10.-12. klassi tulemused

LAUREAADID:

  • Maarja Ann Ormisson (12. klass), Gustav Adolfi Gümnaasium, juhendaja Maarja-Liisa Vokksepp
  • Aaron Thor Härm (10. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendajad Eva Kalbus ja Maret Varblas
  • Mattias Nurga (10. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendajad Eva Kalbus ja Maret Varblas  

ERIPREEMIA omaloomingu julge jagamise eest: Teodor Tõks (12. klass), Tallinna Ühisgümnaasium, juhendaja Aili Tarvo

PUBLIKU LEMMIK:  Mattias Nurga (10. klass), Tallinna 32. Keskkool, juhendajad Eva Kalbus ja Maret Varblas  

Tallinna linna esindavad vabariiklikus voorus 8. veebruaril:

  • TRINO ARRAS
  • EMMA TROSS 
  • MATTIAS NURGA

Palju õnne kõigile osalejatele ning edu Tallinna esindusele vabariiklikus voorus!