@32 noortekonverentsist

Loomise kuupäev 24.04.2022

Kultuuriruumi õppeaine õpilased korraldasid tänavu juba kolmanda @32 noortekonverentsi 22. aprillil.

Kultuuriruumi tundides on 11. klasside õpilastel tavaks esitada TED-talk stiilis kõne, kus valitakse endale südamelähedane teema, millega lähemalt tutvutakse ja siis teistele edasi tutvustatakse. Konverentsi jaoks arutleti kursusel, mis on need teemad, mis õpilasi laiemalt kõnetavad ja mida võiks teisteni tuua. Seega kuulati esitlusi kolmel teemal: “Mis meiega toimub, kui me magame?”, “Avalik esinemine ja keel” ning “Annete avastamine ja eneseväljendus kunsti kaudu”.

Nendel teemadel võtsid sõna ka kursuse kolm õpilast: Kaur Tõra 11.d klassist ning Merit Pallas ja Inessa Perk 11.a klassist. Suur hea meel on selle üle, et teemasid lahkasid ka spetsialistid ehk meil olid külas Tallinna Ülikooli spordibioloogia professor KRISTJAN PORT, vilistlane ja Keeleameti peadirektor ILMAR TOMUSK, luuletaja ja koreograaf SVETA GRIGORJEVA ning vilistlased ja filmitegijad MEEL PALIALE ja URMET PIILING.

Meie sündmust sponsoreerinud kingitustega REaD raamatupood, Piip ja Tuut Teater, Nõgel, Õpilasfirma Seif, Õpilasfirma Boks, MyFitness, Seik ja Rahvusraamatukogu. Aitäh teile! Kingikotid said meie esinejad ja üks õnnelik publikuliige, kes täitis tagasisideküsitluse ja kellele loosiratas naeratas.

Konverentsil oli kõigile põnevat kuulamist, vaatamist ja kaasamõtlemist! Publiku tagasiside oli väga kiitev.

Soovime tänada esinejaid ja publikut ning Kultuuriruumi õpilasi ja õpetajat Kristel Kubberit korraldamast.

Adelle Ader tegi pilti [GALERII]link opens on new page

Viimati muudetud 03.06.2022.