51. lennu rebased on gümnasistideks ristitud

Loomise kuupäev 13.09.2021

10. septembril toimus Tallinna 32. Keskkoolis rebaste ristimine. Meie kooli värsked, 51. lennu rebased said ristitud täieõiguslikeks gümnasistideks. Päev oli sisustatud tiheda programmiga, mille olid kokku pannud meie 49. lennu abituriendid.

Ristimise hommik algas rongkäiguga kooli värskelt uuendatud korvpalliväljakul ja tribüünidel. Seal toimus ka päeva avakõne, 12ndike kroonimine ning rebastele mõeldud meeleolukas hommikuvõimlemine. Kahel järgneval pikemal vahetunnil toimusid lennu ühistegevused. Esimesel vahetunnil käisid rebased õues koolimaja kallistamas koolilaulu saatel. Järgmisel vahetunnil võistlesid rebased võimlas teatevõistlustes. Vahetundides hoidsid korda meie auväärsed kuumad koerad 50. lennust.

Pöörase päeva tippsündmuseks oli õhtune ristimine, mis toimus kohe peale koolipäeva. Seal viidi läbi samuti palju võistlusi - parima krooni valimine, mille võitis 10.C klass (žüriis sekretär Maris Ots, haldusjuht Freddi Nuum, IT-tugiisik  Kaur Hendrikson ja vilistlane Inger Fridolin), mister ja miss rebase konkurss, mille võitis 10.B klass ning pöörane dance battle, kus väga tasavägiselt võitis siiski 10.B klass (žüriis vilistlased Kristiina Walberg, Ralf Tõra ja Markus Reinboom). Lisaks kõlasid kõikide 10. klasside rebaselaulud ja abituurium tegi oma üllatustantsu. Kogunemise lõpetas rebasevande andmine.

Tere tulemast, 51. lennu gümnasistid!
Aitäh, 49. lennule korraldamise eest!

Fotod on galeriislink opens on new page.

Viimati muudetud 13.09.2021.