8. klassidel toimus Mikk Targo külalistund 30. mai kool

8. klassid on muusikatunnis käsitlenud popmuusika ajalugu ning rääkinud maailmamuusikat mõjutanud olulistest artistidest. Muusikamaailmaga käib vankumatult kokku ka autoriõiguste teema.
Intellektuaalse omandi õigusi ja kokkulepitud reegleid tuli õpilastele kooli selgitama helilooja ja produtsent Mikk Targo, kes illustreeris oma laialdasi teadmisi ilmekate näidetega ja vastas õpilaste küsimustele.

Aitäh külalisele asjalike tundide eest!
Aitäh õpetaja Riinale külalistundide korraldamise eest!

Aitäh külalisele asjalike tundide eest!
Aitäh õpetaja Riinale külalistundide korraldamise eest!