Algklasside loodusõpetuse viktoriini tulemused 2021

Loomise kuupäev 26.04.2021

12.-16. aprillil 2021 toimus kuuendat korda Tallinna 32. Keskkooli algklasside loodusõpetuse viktoriin. Viktoriini oli seekord pisut värskendatud kujul, et distantsõppe ajal kodudest arvuti abil osalemine mugavam oleks. Õpilased otsisid vastuseid küsimustele kaheksal loodusõpetuse teemal: 1) taimed; 2) loomad; 3) seened; 4) elukeskkonnad; 5) aeg; 6) ained ja kehad; 7) maailm;  8) seosed looduses. 2021. aasta loodusõpetuse viktoriinil saavutasid kõige paremad tulemused järgmised õpilased:

1. klassidest
Robin Kuusikjõe, Kaarel Varind, Simo Hanson, Toivo Võsuri, Katrin Elisabeth Kaljapulk, Steven Viidik, Simo Peramets, Heidi Heljand,

2. klassidest
Lisette Kuuspalu, Rene Milbach, Marta Emily Laamann, Pearu Sepp, Mia Kalmu, Eva Kalmu, Kristjan-Oliver Sassi,

3. klassidest
Christyan Väli, Getter Koppel, Harald Reinola, Romet Juhkam, Liisa Külasalu, Mark Jonathan Põldre, Emma Nora Põldre, Harriet Einsalu,

4. klassidest
Isabella Kuuspalu, Karmen Krisak, Mia Alexandria Verte, Miran Mert Aydemir, Karmen Ohlo, Romet Riisik, Hugo-Artur Vitsur, Lenna Kookmaa, Kristin Allik, Aleksander Laos, Lucas Lipp.

Palju õnne!

Viimati muudetud 29.04.2021.