Etluskonkursi koolivooru tulemused

Loomise kuupäev 20.01.2022

Kolmapäeval, 19. jaanuaril astus aulas üles 53 meie kooli 1.-12. klasside etlejat. Konkursil osalejatel tuli esitada vabalt valitud eesti või välismaa autori luuletus või proosateksti katkend. 1.-3. klasside etlejaid hindas žürii, kuhu kuulusid teatriõpetaja Eva Kalbus, eesti keele õpetaja praktikant Kermo Laan ning tubli etleja Enid Leetjõe 9.b klassist. 4.-12. klasside žüriisse kuulusid 45. lennu vilistlane Janek Vaab, 48. lennu vilistlane Mattias Nurga ning 3. lennu vilistlane ja teatriõpetaja Toomas Lõhmuste.

• 1.-3. klasside arvestuses tulid laureaatideks Matias Durdin (1.a, juhendaja Kaire Lõhek), Robin Kuusikjõe ja Maksim Usatenko (2.a, juhendaja Marge Lossmann). Žürii andis välja kolm eripreemiat, mille said Magdalena Merigan (3.a, juhendaja Maarja Merigan), Georg Mets (1.a, juhendaja Kaire Lõhek) ja Rosell Krasna (2.b, juhendaja Edith Tatar). Noorimas vanuseastmes osutus publiku lemmikuks Adriana Soodla (3.a, juhendaja lapsevanem).
  • 4.-6. klasside vanuseastmes pälvisid laureaadi tiitli 5.a klassi etlejad Mia Alexandria Verte ja Anneli Grünberg (juhendaja Maila Midri) ning Eliisabet Elmik (4.a, juhendaja Kadri Tasane). Eripreemia said Karmen Krisak (5.a, juhendaja Maila Midri) ning Christyan Väli (4.a, juhendaja Kadri Tasane). Publiku lemmik oli Mia Alexandria Verte.
  • 7.-9. klasside etlejate seas tulid laureaatideks Mari-Liis Lember (8.b, juhendaja Eva Kalbus), Enid Leetjõe (9.b, juhendaja Maarja Merigan) ning Fayez Hanafy (7.a, juhendaja Eva Kalbus). Publiku lemmiku tiitli ja žürii eripreemia sai Hans Juhan Olumets (9.b, juhendaja Maarja Merigan).
  • 10.-12. klasside arvestuses valiti laureaatideks Lisette Taube ja Astrid Näälik (12.d, juhendaja Eva Kalbus) ning Timo Lipp (11.d, juhendaja Eha Aare). Žürii eripreemia said Laura Lumi Tagel (10.d, juhendaja Maret Varblas) ning Maris Koppel (11.d, juhendajad Eva Kalbus, Eha Aare). Gümnasistid valisid enda lemmikuks Lisette Taube.

Kooli esindavad vabariikliku etluskonkursi linnavoorus Mia Alexandria Verte (5.a), Anneli Grünberg (5.a), Mari-Liis Lember (8.b), Enid Leetjõe (9.b), Lisette Taube (12.d) ja Astrid Näälik (12.d).

Suur aitäh kõikidele etlejatele, juhendajatele, žüriiliikmetele ja kaasaelajatele!

Viimati muudetud 20.01.2022.