Ettelugemispäeval esitatud lugu Kaali meteoriidist pani kõiki kuulama

Loomise kuupäev 16.10.2020

15. oktoobril sai jätku ettelugemise päeva traditsioon meie koolis. Sündmusele panid õla alla innukad 10.d klassi teatripoole õpilased, kes käisid  lugemas 1.-3. klasside lastele Henno Käo raamatut “Väike sabatäht“.

Rahvajutu aastast ajendatuna on Eestis tänavune ettelugemine pühendatud muistenditele. Nii ka meie. Kaali järve on nähtud, aga väikese sabatähe lugu järve tekkimisest polnud paljud varem kuulnud. Seega lugemised olid meeldejäävad nii lugejatele kui ka väikestele kuulajatele.

Eriliseks tegi veel päeva ka see, et Tallinna parim noor ettelugeja Mia Alexandria 4.a klassist enne võistlema minemist esines võrratult meie suurtele 10.d klassi lugejatele. Tormilise aplausi  järgi võis arvata Mia Aleksandriale edu võistlusel, ja nii hästi ka läks.

Viimati muudetud 19.10.2020.