"Georgi ja Kaspari lugu"

Loomise kuupäev 08.09.2020

9. klassidele toimus 7. septembril aulas kahetunnine noorte riskikäitumise ennetamise koolitus "Georgi ja Kaspari lugu". Koolituse viis läbi Märt Treier.

Koolitusel käsitletud teemad: seadusandlus, vastutus, noorte unistused ja nende põrkumine reaalsusega, ahvatlused ja neist sündinud rumalused. Seos väärtegu-tagajärg. Noorte peamised liiklusriskid: joobes juhtimine, oma võimete ülehindamine, vähene sõidukogemus, turvavarustuse puudumine, vajadus teiste ees "silma paista". Õpilastele näidati tõestisündinud lugude põhjal valminud ja eelmisel hooajal koolides suure huviga vastu võetud Märt Treieri dokfilme, millele järgnes arutelu noortega.

Koolitus toetab riikliku õppekava elluviimisel läbivat teemat "Tervis ja ohutus".

Koolituse korraldas õpilastele Tallinna 32. Keskkooli tervisenõukogu eesotsas õppealajuhataja Rita Laur-Reinumäega.

Viimati muudetud 09.09.2020.