Head tulemused inglise keele ainevõistluselt British Culture

Loomise kuupäev 15.03.2020

Märtsi alguses toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumis Tallinna üldhariduskoolide 10.–11. klasside õpilastele mõeldud inglise keele ainevõistlus British Culture.

Iga kool võis võistlustulle saata kaheliikmelise võistkonna, millest üks liige oli 10. ja teine 11. klassi õpilane. 2020. aasta ainevõistluse teemad olid:

• Tähtpäevad Suurbritannia kultuuriruumis. Sõnade moodustamine (sõnatuletus).
  • Inglismaa ajalugu. Monarhid ja sündmused  nende valitsemise ajal (William I, Henry II, Richard I, John I, Edward III, Henry VIII, Elizabeth I, Charles II, George III, Victoria).
  • Briti vaatamisväärsused fotodel. Idioomid, mis sisaldavad kehaosade nimetusi.
  • Briti 2010. aasta muusika ning briti telesarjad läbi aegade.

Meie kooli esindasid Argo Raie 11.b klassist ja Aivo-Akseli Simmo 10.d klassist. Poisid tõid koju auväärse 3. koha. Noormehi juhendas õpetaja Reet Tomusk.

Palju õnne!

Viimati muudetud 26.03.2020.