Imelist teekonda, 48. lend!

Loomise kuupäev 14.04.2021

13. aprillil tähistasime Tallinna 32. Keskkooli 12. klasside lõpukella.

Teist aastat järjest möödus päev virtuaalselt, kuid sellegipoolest suutsime traditsiooniliste tegevuste kõrval pakkuda ka mitmeid üllatusi.

Manuses on ülevaade klassipiltidest tehtud kollaažidest, lennupuu istutamisest, Aktiivi Instagrami konto postitustest, sh lõpulennu bingost (millele lisaks on mitukümmend postitust seal veel). Lisaks on kooli Youtube'i kanalil mitmed videod ja koolikodulehel koolilehe Kiilitaja lõpulennueri.

Päevakava:

kell 09.00 - Tagasivaade 48. lennu ajalelink opens on new page
kell 09.45 - Lapsepõlve ja tänapäeva fotodlink opens on new page
kell 10.00 - koolilehe Kiilitaja lõpulennuerilink opens on new page
kell 11.00 - sketšlink opens on new page
kell 12.00 - lennu esindus heiskab koolis lennulipu ja istutab kooliaeda oma murelipuu (manuses paar pilti)
kell 12.48 (12. klass ja 48. lend) - #solidaarne48galink opens on new page (ja kõikide 49. ja 50. lendude Instagrami postitused pühendusega oma lõpuklassi tähele). #solidaarne48ga üleskutse sai nooremate lendude seas üles nopitud ja mõte meie jaoks on siis see, et kuna lõpulennu lõpuaasta on keerulistes oludes möödunud, mitmed oodatud suursündmused ära jäänud või teise kuju võtnud, siis tahtsime näidata üles austust, et oleme nendega ja nende teod on meil meeles! Nii valiti ühisvärviks valge ning videos kajastuvad sümbolid, mis siis lõpuklassidele on olulised.
kell 14.00 - õpetajate ning vilistlaste soovid ja mälestusedlink opens on new page
kell 15.00 - lõpetajate lõpukõnedlink opens on new page
kell 16.00 - 48. lennu salongiõhtulink opens on new page

Suur tänu õpilastepoolsele põhikorraldajale - 11.C klassi Anna-Liisa Hamidžanovile.

Ja kõikidele 49. ja 50. lennu õpilastele, kes kaasa aitasid, eriti: Maigi Nigul, Brita Juske, Anete Põltsama, Polina Paenurm, Lisette Taube, Anete-Elisabeth Luukas, Anett Sitsi, Paula Puu, Loretta Kaart, Deimo Lahtvee, Linnea Jerkku, Gerli Rehkalt, Annaliisa Lipp, Helena Angela Kiisler, Maris Koppel, Aigi Einmaa, Liisbet Urba, Mirjam Maasalu, Emil Karbe, Leelo Sepp, Lovisa Viigisalu, Jaagup Esta, Astrid Näälik, Kenzo Brauer, Kevin Roosileht, Brianna Berens, Carolin Sulg, Sandra Riivik, Maiken Lipp, Sander Järve, Mattias Härm, Laura Kuldsaar, Timo Lipp, Jonathan Cohen, Uku Sass, Raul Rõkk, Madis Paumets, Oskar Suurorg, Lilli Ann Linno, Anna Neutal, Katariina Bremann, Ramona Lossman, Katriin Sirvi, Keili Oks, Karoliina Kalmo, Kerttu Saagpakk, Elisabeth Ots, Loreen-Ether Raado, Siim Henrik Hiir, Inessa Perk, Rasmus Alvar Jõekaar, Anna Danilson, Miia Tooming, Pille-Riin Joosu, Erik Eduard Laht, Kertu Seestrand, Helena Zvorovski, Kerlin Maria Keskül, Sigrid Suppi, Kirke Talviste ja Evelyn Tukkev.

Suur tänu õpetajatele, kes kaasa tegid!

Kõrget lendu, 48. lend!

Viimati muudetud 14.04.2021.