Uudised

Kogumik "Meie kooli lood" 19. mai kool


Sel kevadel korraldas klassiõpetaja Kaire Lõhek emakeelenädalal kooli juubeliaasta raames kirjutamiskonkursi "Meie kooli lood". Ettevõtmise eesmärk oli suurendada õpilaste huvi kirjutamise vastu, arendada kirjalikku kõnet ning kirjutada lugusid oma armsast koolist. Kirjutada võis ühe jutu, lühijutu, muinasjutu, luuletuse või mõnes muus žanris loo. Loo tegelased ja sündmused pidid olema seotud meie kooliga.

Parimatest töödest panime kokku kogumiku, milles leidub lugemist igaühele: https://en.calameo.com/read/00671860735641cdcaa2c

Palju õnne, armas kool!

Sel kevadel korraldas klassiõpetaja Kaire Lõhek emakeelenädalal kooli juubeliaasta raames kirjutamiskonkursi "Meie kooli lood". Ettevõtmise eesmärk oli suurendada õpilaste huvi kirjutamise vastu, arendada kirjalikku kõnet ning kirjutada lugusid oma armsast koolist. Kirjutada võis ühe jutu, lühijutu, muinasjutu, luuletuse või mõnes muus žanris loo. Loo tegelased ja sündmused pidid olema seotud meie kooliga.

Parimatest töödest panime kokku kogumiku, milles leidub lugemist igaühele: https://en.calameo.com/read/00671860735641cdcaa2c

Palju õnne, armas kool!