Kooliaasta algab sportliku algklasside perepäevaga 3. septembril!

Loomise kuupäev 24.08.2022

Head lapsevanemad, õpetajad ja lapsed,

Peagi toimub kooliaasta sportliku avasündmusena traditsiooniline perepäev algklassidele. Ootame 3. septembril kooli spordiareenile kõiki väikeseid spordisõpru koos emade, isade ja ka õpetajatega. Siinkohal ei ole oluline, kas oled spordis osav või mitte. Oled sa 1.a-st või 4.c-st, oluline on lubada endale koos vanematega üks lõbus ja aktiivne päev. Kui liiguvad emad, isad ja õpetajad, küll liiguvad ka lapsed!

Rahva seas tuntud ütlus "Terves kehas terve vaim" ei ole klišee ega müüt vaid elutarkus, mis võimalik, et on täna rohkem hinnas kui kunagi varem. Sport on üks paljudest võimalustest, et enda keha tugevana ja meel selgena hoida. Meie perepäeval on fookus peamiselt sportlikult ja lõbusal mängul. Kindlasti ei puudu ka mõnus võistlusmoment!

Perepäeva ajakava:

Laupäev, 3. september

11:45 Kogunemine staadionil, 1.-2. klassid
12:00 Spordiprogramm ja piknik, 1.-2. klassid
13:45 Kogunemine staadionil, 3.-4. klassid
14:00 Spordiprogramm ja piknik, 3.-4. klassid

Perepäeva programm:
- Soojendus ja võimlemine
- Sportlikud tegevused
- Piknik
- Ühispildi tegemine

NB! Osalejatel palume selga panna spordiriided. Soovitame kaasa võtta ka joogivett!

Seoses piknikuga on meil palve ja üleskutse, mille kohaselt tuleks igal lapsel valmistada ühiselt lähedastega piknikukorv, mis tuleks perepäevale kaasa võtta. Piknikukorv koosnegu nö suupistetest (nii soolased kui ka magusad). Eesmärk on jääda võimalikult tervislikuks ja looduslähedaseks. See, mis kellegi jaoks on tervislik, jäägu loomulikult osalejate otsustada. Kohapeal on iga klassi kohta üks piknikuala, kuhu kõik piknikukorvid kokku kogutakse. Paralleelselt spordiprogrammiga saab vahepeal piknikualal pausi tegemas ja energiat taastamas käia. Ühtlasi on kõikidel võimalik kaaslastega lähemalt tuttavaks saada ja piknikukorvis olevaid suupisteid üksteisega jagada.

Perepäev 2019 galerii: shorturl.at/hjsJ8link opens on new page (Rene Kärner, vilistlane)
Perepäev 2020 galerii: shorturl.at/isFJMlink opens on new page (Johannes Lilover, vilistlane)
Perepäev 2018 video: https://bit.ly/2ZqzmYOlink opens on new page (Isabel Agnes Lukk, vilistlane)

PS! Spordiaktiivi Spordivaim noored, kes sündmust korraldavad, paluvad väga, et annaksite enda osalemise kohta teada klassijuhatajale hiljemalt 31. augustil!

Head,

Meelis Raiend
Spordivaim

Kooli spordiaktiiv 32.KK Spordivaim