Uudised

Koolis külas riigisekretär Taimar Peterkop 22. märts kool


Reedel, 18. märtsil külastas meie kooli riigisekretär Taimar Peterkop, kes 4. tunni ajal kohtus aulas gümnasistidega. Külaline avas huvilistele koolinoortele Ukraina kriisi tagamaid ning kõneles, kuidas see puudutab Eesti julgeolekut praegu ja lähitulevikus. Samuti tulid jutuks võimalused, mida iga Eesti kodanik saab ette võtta.

Ettekande lõppedes said vastuse kõik noorte esitatud küsimused ja tähelepanekud.

Suur aitäh eksperdile, kes keerulistel aegadel leidis mahti kooli tulla!

Reedel, 18. märtsil külastas meie kooli riigisekretär Taimar Peterkop, kes 4. tunni ajal kohtus aulas gümnasistidega. Külaline avas huvilistele koolinoortele Ukraina kriisi tagamaid ning kõneles, kuidas see puudutab Eesti julgeolekut praegu ja lähitulevikus. Samuti tulid jutuks võimalused, mida iga Eesti kodanik saab ette võtta.

Ettekande lõppedes said vastuse kõik noorte esitatud küsimused ja tähelepanekud.

Suur aitäh eksperdile, kes keerulistel aegadel leidis mahti kooli tulla!