Kultuuritaibu esimese vooru tulemused 22. september kool

20. septembril sai alguse traditsioonilise mälumängu Kultuuritaip 13. hooaeg. Esimeses voorus oli kohal 16 võistkonda, sh õpetajate esindus.
Õpetajate meeskonda kuuluvad tänavu ajakirjandusõpetaja Kaili Malts, ajalooõpetaja Aet Laast ning geograafia ja kehalise kasvatuse õpetaja Eveli Habakuk.

Esimene mõõduvõtt sai üpris tasavägine. Punktitabeli etteotsa jõudsid 11.d võistkond Muumi, 12.b võistkond Majanduskriis ja õpetajad. Skoori avasid kõik kohal olnud meeskonnad.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIIT.
Esimese vooru küsimused-vastused on SIIN.

Iga vooru küsimused koos õigete vastustega hakkavad jõudma kooli kodulehele, aga ka koridorides asuvatesse teleritesse.

Järgmine voor toimub juba 18. oktoobril.

Tark tormab ikka Kultuuritaibule!

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIIT.
Esimese vooru küsimused-vastused on SIIN.

Järgmine voor toimub juba 18. oktoobril.

Tark tormab ikka Kultuuritaibule!