Kultuuritaibu kaheksanda vooru tulemused

Loomise kuupäev 06.04.2021
Kultuuritaibu kaheksandas voorus osales taas 15 meeskonda, kellest sel korral hiilgasid oma taibukusega 8.c Ereti Lillekesed, 10.c Tantculõvid, 11.a Ukud, 11.c Multimõtlejad ja 12.b Plaan B.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab SIITlink opens on new page

Kooli juubeliaasta puhul küsisime sel korral:
  • Kes on Luurel Varas? Kuidas on ta seotud meie kooliga?
  • Õige vastus: meie kooli vilistlane Karl Silvar Alemaa (40. lend), kes on Luurel Vargana tuntud muusik, produtsent ja luuletaja.
Kõik kaheksanda vooru küsimused-vastused on kirjas SIINlink opens on new page.
Viimane tuleproov ehk finaal toimub 18. mail 2021, kuhu võistlema on traditsiooniliselt oodatud turniiri üldarvestuse ehk selle õppeaasta viis taibukamat meeskonda. Nendeks sel aastal on 8.b Sisekõrv, 10.a Koolon, 11.a Ukud ning mõlemad õpetajate esindused - Algklassikud ja Öpetajad.

Kõigile teistele tänavustele taibutajatele suur-suur aitäh, et vapralt vastu pidasite!
Võimalusel olete lahkesti finaali publikuks palutud, kui finaal toimub koolimajas.
Kui koolimajas lõppvooru korraldada ei anna, siis sarnaselt mullusega hakkama saame ka virtuaalselt :)

Tark tormab ikka Kultuuritaibule!

Viimati muudetud 07.04.2021.