Kultuuritaibu seitsmenda vooru tulemused 16. märts kool

Kultuuritaibu seitsmes voor toimus 15. märtsil.
Seekordne voor oli pühendatud emakeelepäevale.
Kõige kultuuritaibukamaks osutus õpetajate esindus Algklassikud, aga kohe nende kannul on selle vooru turniiritabelis 10.c, 11.a Koolon, 11.b Majandusbriiz, 11.d Taibukad.

Parajaks pähkliks osutus küsimus rahvusvahelise emakeelepäeva aja kohta, mida teadis vaid 10.c. Õige vastus: 21. veebruar.
Samuti nõudis nuputamist küsimus, mida tähendab "härtu", millele vastas korrektselt vaid 12.d. Õige vastus: armas, pai.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab ikka SIIT.
Seitsmenda vooru küsimused-vastused kirjas SIIN.

Viimane Kultuuritaibu voor toimub 12. aprillil, pärast mida on ees finaalmäng koondtabeli nutikamatele meeskondadele.

Tark tormab Kultuuritaibule!

Kultuuritaibu seitsmes voor toimus 15. märtsil.
Seekordne voor oli pühendatud emakeelepäevale.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab ikka SIIT.
Seitsmenda vooru küsimused-vastused kirjas SIIN.

Tark tormab Kultuuritaibule!