Kultuuritaip alustas 12. hooaega 16. september kool

6. septembril sai alguse traditsioonilise mälumängu Kultuuritaip 12. hooaeg. Esimeses voorus oli kohal 17 võistkonda, sh õpetajate esindusmeeskondi oli seekord lausa 2. Õpetajaid esindavad tänavu nii tehnoloogiaõpetaja Asmo Villak, matemaatikaõpetaja Ülle Aviste, ajalooõpetaja Triin Viiron (esimeses voorus asendas Raul Aume) kui ka klassiõpetajad Nele Klopp, Edith Tatar, Sandra Taimre.

Esimene mõõduvõtt sai üpris tasavägine. Punktitabeli etteotsa jõudsid 10.d võistkond XD, 11.a võistkond Ukud ja õpetajate tiim Algklassikud. Skoori avasid kõik kohal olnud meeskonnad.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab siit: Turniiritabel
Esimese vooru küsimused-vastused on siin: Kultuuritaibu vastused

Iga vooru küsimused koos õigete vastustega hakkavad jõudma kooli kodulehele, aga ka koridorides asuvatesse teleritesse.

Järgmine voor toimub juba 14. oktoobril.

Tark tormab Kultuuritaibule!

Skoori avasid kõik kohal olnud meeskonnad.

Turniiritabeli kõigi tulemustega leiab siit: Turniiritabel
Esimese vooru küsimused-vastused on siin: Kultuuritaibu vastused

Järgmine voor toimub juba 14. oktoobril.

Tark tormab Kultuuritaibule!