LASTEVANEMATE ÜLDKOOSOLEK

Loomise kuupäev 15.09.2020

Lastevanemate üldkoosolek toimub teisipäeval, 29. septembril algusega kell 17.30.

Uusi olusid ja ettevaatusabinõusid arvestades toimub  vanemate üldkoosolek videosilla vahendusel. Distantskoosoleku jälgimiseks vajalik info ja videosilla link jõuab vanemate e-posti aadressidele 29. septembri hommikul.

Koosoleku päevakord:

1. Eelmisest ja praegusest õppeaastast – direktor Maarja Merigan

2. Kooliõpilase tervis - kooliõde Meril Saarkoppel
3. Ülevaade hoolekogu tööst 2019/2020. õppeaastal – hoolekogu esimees Aile Laansalu
4. Lastevanemate esindajate valimine kooli hoolekogusse

Sel koosolekul valime taas kooli hoolekogusse lastevanemate esindajad - nii põhikooli kui ka gümnaasiumi esindaja. Hoolekogu koosseis tuleb igal aastal uuesti valida, nii näeb ette Tallinna Linnavalitsuse 16. veebruari 2011 määrus nr 8 “Tallinna munitsipaalüldhariduskooli hoolekogu moodustamise kord ja selle töökordlink opens on new page”.

Kõigil, kel soovi kooli hoolekoguga liituda, palume saata vastav sooviavaldus direktorile (maarja.merigan@32kk.edu.eelink opens on new page) hiljemalt 22. septembriks.

Viimati muudetud 29.09.2020.