Liikuma Kutsuva Kooli projekt tunnustas 32.KK Spordivaimu!

Loomise kuupäev 30.09.2020

Meie spordiaktiiv 32.KK Spordivaim sai Liikuma Kutsuva Kooli projekti tunnustuse osaliseks. Oleme tiitli "Särav Liikuma Kutsuv Noortealgatus 2020" võitjad. Auhinna andis meie praegusele juhile Romi Ly Soole (12.b) ja endisele juhile Annika Saaringule (vilistlane) üle president Kersti Kaljulaid.

On rõõmustav, et meie kooli spordielu on märgatud ka väljaspool kooli. Lisaks omanäolistele projektidele sh spordipäevadele ja -nädalatele, pälvis möödunud aastal palju tähelepanu noorte poolt kogu hooaja vältel korraldatud 600 aktiivset vahetundi. Mahukast projektist said osa kõik vanusegrupid!

Spordivaim ei puhka praegugi. Noored lõpetasid äsja edukalt jalgpallinädala projekti ja juba tehakse tööd aktiivsete vahetundide projekti ning gümnaasiumi Pallimängude Öö kallal!

Viimati muudetud 30.09.2020.