Lõpuaktused 21. juunil

Loomise kuupäev 03.06.2022

Tallinna 32. Keskkooli põhikooli lõpuaktus toimub 21. juunil kell 12.00 ja 49. lennu lõpuaktus toimub kell 16.00 koolihoovis (Kiili 10).

Külastaja meelespea:

- Korraldajatel on ÕIGUS AKTUSE ALGUSAEGA EDASI LÜKATA vältimatul vajadusel või ilma tõttu KA SAMAL PÄEVAL! Seega on oluline, et restorani broneeringud, praamipiletid jm taoline ei põhjustaks meelehärmi. Välisündmuse puhul võib selline olukord paratamatu olla.
- Külaliste arv ei ole piiratud.
- Siseneda saavad külalised kooli peaväravast Siili tänava poolt ja ka Sääse peatuse poolsest väravast.
- Külalisi lubatakse hoovi olenevalt aktusest kas alates kella 11.30st või 15.30st.
- Koolihoovi ega värava taha ei saa parkida. Palume koolile lähedal olevaid teid autodega mitte ummistada. Parkimiseks saab kasutada Maxima parklat või Mustamäe Keskuse parklat. Võimalusel tulla kohale ilma autota.
- Publik saab aktust vaadata eemalt staadionilt, palliplatsidelt, muru pealt või õpilaste ja õpetajate istekohtade tagant parkla platsil. Staadionitel ei ole ekraane.
- Külalistel ei ole istekohti. Kogu aktust tuleb jälgida püsti seistes. Jalga saab puhata korvpalliplatside trübüünidel.
- Külalistel ei ole kohapeal võimalust kasutada tualettruumi.
- Külalistel soovitame kaasa võtta palava ilma korral veepudeli ja vihma korral vihmakeebi, mitte vihmavarju (viimane varjab nähtavust).
- Välitingimustest tulenevalt pole arvatavasti kõige mõistlikum, kui aktust tulevad vaatama väga eakad või väga noored külalised. Aktuse ajal ei tohi kasutada õueala atraktsioone.
- Põhikooli aktusel jagame 77 tunnistust ja gümnaasiumi aktusel jagame 135 tunnistust, kuulame mitut kõnet ja vaatame etteasteid. Olenevalt aastast on meie põhikooli aktus kestnud 1.10-1.20 h ja gümnaasiumi aktus on kestnud 1.45 - 2.5 h.

Pidulike hetkedeni!

Viimati muudetud 03.06.2022.